Dominic Cooper

Dominic Edward Cooper

7,3
16 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Cooper

Tam koleś zagrał podwójną rolę... przez pół filmu myślałem, że to jednak sobowtór, tak bardzo był wiarygodny. Rewelacja. Zapuszczam wąsy ;)

1z1000

Miałem dokładnie takie samo wrażenie... Zagrał fenomenalnie... Mógłbym nawet zaryzykować stwierdzenie, że to rola na nominację do Oskara...^^

1z1000

Świetnie zagrał pokazał klasę, też myślałem że to dwóch aktorów a tu niespodzianka pozdro.

Vezux

jestem tego samego zdania. Genialnie potrafił zagrać całkiem dwie różne postacie. Dopiero na filmwebie zobaczyłam,że zagrał dwie role jednocześnie. Macie rację,rola oskarowa :)

1z1000

nie wiem jak to zrobili ale genialne i genialny film...

1z1000

Bardzo dobry film z jego udziałem. I miałem to samo wrażenie Polecam !!!

1z1000

Też jaki czas ten film oglądałem i byłem tak pod wielkim wrażeniem tego aktora ze prześledzę jego poprzednie role ale zagrał niesamowicie, to jedna z najlepszych ról tamtego roku, na pewno top 10 może na Oscara nie bo bo w tym roku spora konkurencja była nawet genialna rola Fassternberga została odrzucona w 5.
W każdym razie mam nadzieje, ze szybko nie zginie i będzie miał jeszcze lepsze, życzę mu jak najlepiej bo facet ma wielki talent to widać w odróżnieniu od kilku pseudoaktorów.
Cooper dokonał także jeden kunszt otóż umiał zagrać z akcentem arabskim ato chyba dla angielskiego aktora nie jest drobnostką.

SlimShady85

można powiedzieć-oscarowa rola

Reznik

dokładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones