Dominic Monaghan

Dominic Bernard Patrick Luke Monaghan

8,0
16 204 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Monaghan

Jestem pod wrażeniem jego programu na animal planet, dziwi mnie że nie ma tu o tym informacji :)
"W każdym z ośmiu odcinków programu Dominic zabiera widzów w egzotyczną podróż. Wraz z prowadzącym wędrują oni m.in. po ekwadorskim lesie deszczowym w poszukiwaniu kilkumilionowej armii drapieżnych mrówek i penetrują piaski najsuchszej pustyni świata w Namibii w nadziei wytropienia śmiercionośnego skorpiona."
Emisja w czwartki o 20. Szacun.

anet__

własnie obejrzałam odcienek kręcony w Wietnamie, jak na aktora jest odważny, chyba po Lostach mu zostało ;) tez jestem zdziwiona że ten dokument przyrodniczy nie jest dodany do jego filmografii. ciekawe co go skłoniło aby zrealizować taki program.

ka25

Witam
Wie ktoś kiedy będzie leciała kolejna seria i czy w ogóle będzie?

luk52

Będzie! :)

http:// www. bbcamerica.com/wild-things/2013/06/10/ wild-things-with-dominic-monaghan-to-return-for-season-two-i n-2014/

ethelien_undomiel

To fajnie ale nie znalazłem kiedy i to dopiero w 2014r?

luk52

Tak, dopiero w 2014. Dokładnej daty premiery jeszcze niestety nie ma.
Dominic napisał 12 sierpnia na swoim twitterze

'What a treat it will be to go back to Africa soon.Wild creatures.Wild cultures. Amazing people.Perfect place to film. Just point the camera!',

więc podejrzewam, że dopiero zaczynają kręcić.

ethelien_undomiel

Dzięki za odpowiedź. Trzeba będzie poczekać.

anet__

Szkoda jego potencjału, z takimi uszami powinien zostać sławnym aktorem hahaha xd

anet__

Znalazł ktoś informację kiedy będzie nowy sezon?

luk52

Będzie teraz 3 sezon na Polsat Viasat Nature od tego poniedziałku (24 kwietnia)! Ja się nie mogę doczekać! :)

anet__

Lecą gdzieś może powtórki???

anet__

Moim zdaniem miałby szansę wyprzeć wiele czołowych programów podróżniczych, gdyby tylko zrobił się bardziej popularny. No i przez Dominica nie mogę się doczekać do następnego odcinka! Ktoś wie czy planują po 3 sezonie następne? Gdzie oprócz Polsat Viasat Nature można go obejrzeć? Z góry dzięki za odpowiedź!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones