Dominic Monaghan

Dominic Bernard Patrick Luke Monaghan

8,0
16 204 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Monaghan

w odcinku "greatest hits" dał kawał porządnego aktorstwa. BRAWO!!!

Ms_Ramone

22 i 23 również....szkoda że uśmiercili jego postać ;(

Mona

przykro tak....tyle odcinków i tyle czasu z Charlie'im, w końcu był z nami od samego początku i to boli. Widz zdążył się do niego przyzwyczaić, polubiał go a tu takie coś :P ale chociaż jego odejście było bardzo dobre i ze stylem :] Bedzie mi brakowało go.. sypnął nieraz fajnym tekstem i w ogóle... takie życie, ktoś usiał odejść. Jakby to był ktoś inny to byłoby tak samo smutno... fani Losta bedziemy pamietac do ostatniego odcinka ostatniego sezonu o Charlie'im :]

bobo303

Nie mogłes bardziej dramatycznych tekstów napisać? ;(
Na onecie pisało że aktor jest wściekły" z odejścia z serialu. Powiedział ze w serialu jest wiecej osob ktore widzowie woleli by pozegnać :D

Mona

http://film.onet.pl/0,10954,1543337,wiadomosci.html

bobo303

zgadzam się w 100 %. Od początku byłam przeciwna jego uśmierceniu ale cieszy mnie, że jeśli już do tego doszło, to w naprawdę piękny sposób. Oby jak najmniej "starych", dobrych postaci został uśmierconych...

Ms_Ramone

a ja dopiero na tym temacie dowiedziałam się, ze Charlie ma zginąć, a nie zaczęłąm jeszcze oglądać trzeciego sezonu "lost"...:/:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones