Dominic Monaghan

Dominic Bernard Patrick Luke Monaghan

8,0
16 204 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Monaghan

Tjaa, niesamowity aktor. A jaki utalentowany!!! Nikt mu nie podskoczy. Jak sie na niego patrzy to ma sie niezle przeczyszczenie.

Tomashi_2

Też uważam, że jest świetnym aktorem. Jego gra jest zupełnie inna niż większości aktorów. Pozdrawiam wszystkich, którzy go ceniąi umieją dostrzeć profesjonalność jego gry (mimo młodego wieku).

użytkownik usunięty
Mimi_Yoshi

Ten "Pan i Władca: na krańcu świata" nie pomylił wam się z Billym Boydem? Mam wrażenie, że tak. Dom jest świetny! Ma wspaniałe poczucie humoru.

użytkownik usunięty
Mimi_Yoshi

Ten "Pan i Władca: na krańcu świata" nie pomylił wam się z Billym Boydem? Mam wrażenie, że tak. Dom jest świetny! Ma wspaniałe poczucie humoru.

Aaaaaaa, sorry. Faktycznie, to nie on gral w Pan i Wladca. I cale ci szczescie. Bo by nie przezyl tej podrozy.

Tomashi_2

ano, ja rowniez uwazam ze jest wspanialym aktorem... ma calkowicie odmienny sposob gry i jest taki naturalny.. bardzo go lubie.. a wyglad? mi nie przeszkadza

Tomashi_2

to chyba miała być prowokacja, czy to ja nie zrozumiałam? :]
nie będę go za bardzo bronić, ale jako merry mi się podobał. idelny hobbit. :)

użytkownik usunięty
chimzz

Piękny nie jest ale uwielbiam jego odstające uszy ;)

Tomashi_2

jest super... super gra w "lost" i jest moim jednym z ulubionych aktorow.. jest super

Tomashi_2

mówicie że on nie jest przystojny. bo nie jest jest po prostu przesłodki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones