Dominic Purcell

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell

7,5
8 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Purcell

Zresztą chyba od imienia jest ten skrót/ksywa prawda? :)

malin_00

"Sink" czyli "Zlew" - taką ma ksywkę. Kuzyn Sucre, ten grubasek co pracuje w pralni mówił na niego "Linc the Sink" także nie ma pomyłki :)

malin_00

Nie prawda. Maua ma rację kochany/a. Sink to umywalka. Jak ty oglądasz??... ech...

keira

a jest jakas roznica miedzy zlewem a umywalka??

shofer

ano taka różnica, że umywalka to washbasin i używa się jej raczej w toaletach, kuchniach domowych... Zlew to Sink i występuje np na salach operacyjnych, albo w kuchniach restauracji... różnica w zastosowaniu jest taka, ze z umywalki do rur spływa tylko woda (w innym wypadku się zapcha), a zlew ma wielki otwór do którego może spłynąć wszystko np kawałki jakiejś, rośliny, różne inne odpadki :)
Mam nadzieje, ze wyjaśniłem jaka występuje różnica pomiędzy zlewem, a umywalką pozdro :)

użytkownik usunięty
martinboss

kolesia pewnie przerasta taka wiedza

keira

normalnie ogląda, na Lincolna mówią Linc i Sink

malin_00

Co jak co, ale ta ksywa mu pasuje. Aktorsko to od umywalki nie odbiega.

malin_00

Mówili na niego Link the Sink, co w wolnym tłumaczeniu znaczy tyle co Lincoln "Pomywacz"!!

malin_00

O włąsnie, to dla mnie zagadka na miare strefy 51. Dlaczego genialni tłumacze polsatu nazwali go Sink?

Tego sie chyba nie dowiemy, podobnie jak tego kto zabił Kennedyego. W serialu bez tłumaczenia mowili na niego Linc, skort od jego imienia, Lincoln

malin_00

ma łeb jak zlew i dlatego tak na niego mówią, a nie jak w polsacie tłumaczą ze "pomywacz", to sie w ogóle nie klei

TakeMeToBrasil

omg... to nie o to chodzi, że ma taki łeb xD tylko, że po nim wszystko "spływa" ... wszystko mu obojętne..bo był skazany na śmierć..dlatego zlew ;p no i rymowało się ;D

Aleks1662

nie że spływa czy rymowało. Sink bo zabije wszystkim oprócz zlewu.

carol75

Się ogląda z napisami (lub bez jak ktoś nie potrzebuje), a nie z debilnym polskim tłumaczeniem/lektorem/dubbingiem.

carol75

Właśnie. W pierwszych odcinkach Fernando tak tłumaczył Michaelowi tę ksywkę... Że zabije wszystkim prócz zlewu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones