Dominic Purcell

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell

7,5
8 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Purcell

Nigdy nie piszę nic pod nazwiskiem aktora. Komentuję jedynie filmy. Jednak tym razem
nie mogłem się powstrzymać. Bo oto, po obejrzeniu któregoś tam z kolei filmu z tym
panem zastanawiam się.... Czyżbyśmy mieli do czynienia z najgorszym żyjącym aktorem
świata?

Borys_17

sądzac po Twoim nicku Borys Szyc za to wh Ciebie jest najlepszym zyjacym aktorem swiata? hahahah boze nie moge z takich "wnioskow"...

paati924

O coś ci chodzi tylko nie potrafisz tego przedstawić w piśmie. Spróbuj raz jeszcze. Dla ułatwienia: mam na imię Borys a opinie o D. Purcell wyrobiłem sobie na podstawie kilku obejrzanych filmów, w których próbował swoich sił. Teraz ty - o co chodziło z tymi wnioskami?

Borys_17

faktycznie napisałam to jak kura pazurem:) Tak na powaznie polaczylam Twoj nick z moim znienawidzonym polskim aktorem - Borysem Szycem :P Akurat co do D. Purcella ogladalam kilka filmow i jak dla mnie gra spoko widziałam naprawde duzo gorszych aktorów :)

paati924

Borys, ja też mam takie odczucia, no może nie do końca takie, bo najgorszym on nie jest, jednak dobrym też nie.
Myślę, że stoi na równi z aktorami z tasiemców wenezuelskich :D

Borys_17

Tak! tak! tak!

luza

Dominic jest spoko,nie wiem,po co się czepiacie.I tak jest o niebo lepszy od Wentwortha Millera.A tak w ogóle,to w Prisonie i tak wszystkich zjadł na śniadanie Robert Kneeper.Poza tym,to taki ktoś jest potrzebny do ról typu Lincoln Burrows,który był gościem,którego w naszych realiach śmiało można by nazwać bandziorem,albo tępakiem.Woleli byście,żeby w tej roli obsadzili Roberta De Niro?Hamletem i tak nie będzie,więc niech się trzyma tego co obecnie.I tak zapadł mi w pamięć w Prisonie krzycząc w każdym odcinku tym swoim głosem "Michael"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones