Dominic Purcell

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell

7,5
8 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Purcell

do roli człowieka z przewlekłym zatwardzeniem. Jego gra jest na poziomie "Trudnych Spraw" czy innych wynalazków tej kategorii. Nie wiem jakim cudem zdobył rolę w tylu filmach. W chipsach wygrał czy jak?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mlody969

Obejrz sobie Elite Zabojcow, tyo przestaniesz glupio bredzic.

deefunk

Nie wiem nawet co to jest. A sądząc po tytule to raczej zbyt wiele nie straciłem

mlody969

Film mocno średni. Można obejrzeć, ale na pewno nie trzeba. Dominic Pierdziel jak na swoje możliwości zagrał akceptowalnie (co najwyżej), ale na pewno nie ma się czym podniecać. Reasumując: Jest tak jak napisałeś - wiele nie straciłeś. A twierdzenie, że po obejrzeniu tego filmu miałbyś zmienić zdanie o Dominicu Pierdzielu rozbawiło mnie strasznie - W tym miejscu dziękuję użytkownikowi deefunk za jego zabawne (choć mało rozsądne) komentarze na tym naszym małym forum. mlody969 - do Ciebie przesyłam jak najbardziej szczere pozdrowienia.

mlody969

No spoko, gra tam tylko Robert De Niro, ale spij dalej.

deefunk

No spoko. Nie przestajesz mnie rozbawiać. Jakie ma znaczenie kto gra w danym filmie, skoro tenże film jest co najwyżej średni? Robert De Niro (owszem, rewelacyjny i bardzo zasłużony aktor) grał też w Rocky i Łoś Superktoś - rozumiem, że to dla Ciebie oznacza, że ten film jest rewelacyjny?? W Killer Elite grali De Niro i Clive Owen - dwaj bardzo dobrzy aktorzy, do tego Jason Statham - aktor średni, ale dobrze spełniający się w kinie akcji (nieporównywalnie lepszy od Dominica Pierdziela), a mimo to film był średnio udany. Ale przyznam Ci trochę racji - rola w Killer Elite to najprawdopodobniej najlepsza kreacja w karierze Dominica Pierdziela, tylko niestety nie oznacza to, że zagrał dobrze (bo zagrał tylko akceptowalnie) i z cała pewnością nie oznacza, że jest dobrym aktorem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mordechaj_Sauerland

Dla mnie jego najlepszym występem był film Za Burtą. Naprawdę się zdziwiłem, że nie był tam drewniakiem do jakiego wszystkich przyzwyczaił.

mlody969

Idealne podsumowanie jego umiejętności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones