Dominika Ostałowska

7,2
3 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Kiedyś była naprawdę atrakcyjna, teraz wygląda ohydnie i robi mi się nie dobrze jak ją widzę czasem w tym tasiemcu , te jej włosy, gesty, zaciskanie warg.

Arleton

urodę ma ładną ale te kolory włosów są ohydne a rola rolą ale i tak tą aktorkę lubię mam nadzieję że zagra w jakieś komedii bo uwielbiam komedie

Arleton

A ja uważam , że własnie te gesty i zaciskanie warg nadają wyrazistości Jej postaci. Bardzo Lubię Dominikę i uważam że jest jedną z lepszych aktorek grających w M jak Miłość!

friko0

zgadzam się z tobą że Pani Dominika jest dobrą aktorką ale w M jak miłość nie podoba mi się jej rola ale ją bardzo lubię.

Arleton

Tragedia, kiedyś ją lubiłam, była taka naturalna i świeża. Teraz nie mogę na nią patrzeć zbrzydła jak mało kto, jej fryzury i stroje to totalna masakra! ja rozumiem że nikt nie staje się młodszy i z reguły czas działa na naszą niekorzyść ale to co dzieje się z tą kobietą to jest po prostu dramat i nie da się na to patrzeć..

paczi88

już jej nie lubię bo zbrzydła i że obsadziła swojego syna w M jak miłość a to jest nepotyzm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones