Dominika Ostałowska

7,2
3 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Tak szybko kolacji to jeszcze nigdy nie zwróciłem.

HEFE

Lepiej jakbyś z nią inne filmy pooglądał np. Daleko od okna, Łagodna i od razu zmieniłbyś zdanie.
Nie rozumiem ludzi, którzy patrzą i oceniają umiejętności aktorskie po 1 roli...Zresztą ja uważam, że Dominika jest jedną z lepszych aktorek w tym kraju.

paati

To się nazywa szufladkowanie i przed tym aktorzy powinni się bronić. Ona się nie obroniła.
Poza tym tak bzdurnej opinii, jak twoja, którą nawet pozwolę sobie zacytować - "Nie rozumiem ludzi, którzy patrzą i oceniają umiejętności aktorskie po 1 roli." - dawno nie czytałem. Tak już jest w kinie. Zwróć uwagę za iloma aktorami ciągnie się smród nieudanej roli w pojedynczym filmie. Co dopiero jeśli mówimy o długoletnim serialu? ooooo aż teraz to czuje.

Przykładami mogę Ci sypać jak z rękawa:
- Leo DiCaprio - Dobry aktor nawet bardzo dobry ale ten Titanic! eeeeehhh
- Arnold "Gubernator" Schawrzeneger - Dla wielu bohater kina akci ale ten Junior eeeeehhhhh
- Heath Ledger - hehehe nie musze chyba wymieniać tytułu a jakiś tam szacunek był. Tera już ni ma.
- Jake Gyllenhaal - tak samo jak ten powyżej a tak dobrze się rozpoczynała jego kariera. Szczególnie Jarhead był dużym krokiem wprzód.
- Charlie Sheen - obiecujący aktor szczególnie po Plutonie aż zaczął grać w głupkowatych komediach. Mimo, że większość z nich była smieszna to niestety on jest już skończony.
na razie tyle.

HEFE

Jeśli główne role w Tajemnicy Brokeback Mountain uważasz za "smród", to gratuluję.

HEFE

Leo DiCaprio - Dobry aktor nawet bardzo dobry ale ten Titanic! eeeeehhh

Oczywiście jesteś odmienny jak każdy inny, rola w Titanicu była jego jedna z najlepszy ról, gdyby nie ona nawet nie wiedziałbyś kim jest Leonardo DiCaprio


Heath Ledger - hehehe nie musze chyba wymieniać tytułu a jakiś tam szacunek był. Tera już ni ma

Totalny bezczelny i gówniarski komentarz.



I właśnie po tobie widać jak ludzie są płytcy i jak szufladkują ludzi, Jednak rola nie uda już jest zły aktor, grał w 100 kryminałach zagrał w jednej komedii już jest zły aktor.
ŻENADA!

Szmminka

Ano. Zgadzam się. Tyle, że to narodowa cecha Polaków, na zagranicznych forach filmowych takich pyskaczy liczy się na palcach jednej ręki. Tylko u nas zrównuje się z błotem tych, których się nie rozumie (zwłaszcza, gdy jest się zbyt MAŁYM i PROSTYM człowiekiem, żeby ich zrozumieć). Kolega niech wraca na technoparty.

HEFE

ja zwrocilem uwagę, że ona teraz "przechodzi obok" tej roli w "M jak milosc",widac mniejsze zaangażowanie,ma rację-szkoda wysilku dla tego serialiku

ganz74

a wam się zdaje, że da się wyżyć grając tylko w ambitnych filmach czy w teatrze tutaj w Polsce? odpowiedź brzmi nie, nie da się, większość aktorów ma za sobą role w reklamach czy takich serialikach jak M jak miłość. Jak powiedział kiedyś pewien dobry aktor: "W teatrze gram ponieważ to kocham, w seriach by móc zapłacić rachunki"
a co do "aktorów nie powinno się oceniać po 1 roli", zgadzam się z tym, nie powinno się, ale niestety większość ocenia

HEFE

Jak dla mnie - baaardzo niewiarygodna. Szczególnie w reklamie Ramy. :D Nie lubię jej mimiki.

HEFE

Gra drętwo!!!
Niezbyt ciekawy wygląd zewnętrzny, bardziej na zakonnicę.

wojciech84

dretwa jest ale jak ma grac jak gra samotna matke ? moze jakby jej dali serialowego meza to by sie rozruszala hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones