Dominika Ostałowska

7,2
3 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Dla mnie jest identyczna jak Juliette Binoche ;] Ale tylko w ciemnych włosach. Kiedy oglądałem czekoladą od razu rzuciło się to podobieństwo ;]

Magnum_

Ha! A jednak nie jestem jedyną osobą, która zauważyła podobieństwo! Moim zdaniem, zarówno w wyglądzie jak i w sposobie grania, obydwie Panie są podobne. ;)

Magnum_

Wlasnie weszlam zeby dodac taki temat. 100% Juliette:)!

Magnum_

Rzucilam raz na szybkiego okiem, co tam w tv leci. Trafilam na "Wichrowe Wzgórza", na moment, kiedy Cathy lezala w lózku i milczala. Bylam przekonana, ze to Dominika Ostalowska. Dopiero, kiedy obejrzalam kawalek, zrozumialam, ze to angielski film z Juliette Binoche. Niesamowite podobienstwo :)

Magnum_

dokładnie tak! ;) podobieństwo jest naprawdę duże dlatego tym bardziej szkoda, że Dominika Ostałowska ogranicza swoje rolę aktorskie do jednego serialu zamiast się rozwijać! chyba już czas na jakieś ambitniejsze wyzwania hmm

Magnum_

a mi sie kojarzy z Audrey Tautou :) moze z ust i spojrzenia, tylko ma inny kolor wlosow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones