Dominika Ostałowska

7,2
3 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Nie powinna być aktorką!A najczęściej jest tak, że w Polsce zajmują się aktorstwem same beztalencia!

Allende_

to prawda beztalencie!!!

Jennifer_3

i brzydka strasznie! nie wiem jak wy, ale ciężko mi się na nią patrzy. zero ust, to wiecznie zmarszczone czoło, i w ogóle wygląda jak stare pudło (a tak stara nie jest na jaka wygląda).

blue_bird86

A oglądaliście coś poza "M jak miłość" w jej wykonaniu, Znawcy...?

blue_bird86

Dokładnie!

Jennifer_3

Ostalowska w kazdej produkcji beznadziejna :/ Poprostu zenada!!

lisu_7

Nie rozumiem po ktoś taki pcha się do czegoś, w czym jest tragiczny.
Zresztą chyba wiadomo dlaczego jeszcze utrzymuje się jako tako w tym co robi.
Romanse z reżyserami. Puszcza się, żeby dawano jej role. Smutne.

użytkownik usunięty
Allende_

wszyscy jesteście beznadziejni.
idzie do teatru i coś z nią obejrzyjcie, a nie oglądacie i oceniacie ją po tym g*wnie w telewizji.
znaffcy.

Jeśli ktoś ma talent nawet z gówna może zrobić coś ciekawego.
"Sami jesteście beznadziejni"Nic innego nie umiesz?Tylko obrażać?Do przedszkola. Aktorka na miarę twoich upodobań. Rzeczywiście. Twój poziom.

użytkownik usunięty
Allende_

widać od razu, że jesteś jakimś prymitywem, który ogląda M jak Miłość i na tym jego ekscesy filmowe się kończą.
trochę ogarnięcia ci życzę, bo teatr to bardzo ciekawe miejsce, z którego wiele można wynieść.
"Jeśli ktoś ma talent nawet z gówna może zrobić coś ciekawego. " pewnie dlatego np. Johnny Depp nie radzi sobie z postaciami dramatycznymi.

Brak mi słów na twoją infantylność. Prymitywem?Dziękuję bardzo. Oglądam to co mam pod ręką i nie tylko, dlatego więc mogę wystawić ocenę. Tak, na tym się kończą moje ekscesy filmowe z udziałem tej pani, która nie zasługuje, żeby w ogóle sięgnąć po coś innego. Do teatru?Wypraszam sobie. Bardzo lubię chodzić do teatru, ale na coś, co zasługuje na moją uwagę. W życiu nie wyrzuciłabym kasy na takie gówno.Wzdychać i łapać się za głowę to każdy głupi potrafi do tego piszczeć tym głosikiem. Johnny z każdego filmu potrafi zrobić arcydzieło, wystarczy, że się tam pojawi, a tobie współczuje takiego postrzegania rzeczywistości. Musi ci być bardzo ciężko. Uczepiłaś się Deppa i nie potrafisz z niego zejść, zazdrośnico. Ale mogę zadbać, żebyś odczepiłaś się od spamowania na forum. Taki pokemon powinien zasiedlić się na forum na miarę samego siebie, czyli Dominiki Ostałowskiej, tutaj twoje miejsce. Ha, gdyby była taką cudowną aktorką to nie grałaby w takim prymitywie jakim jest M jak miłość, złotko.

użytkownik usunięty
Allende_

"W życiu nie wyrzuciłabym kasy na takie gówno.Wzdychać i łapać się za głowę to każdy głupi potrafi do tego piszczeć tym głosikiem." - mogę wiedzieć, co właściwie z nią widziałaś?
"Johnny z każdego filmu potrafi zrobić arcydzieło, wystarczy, że się tam pojawi" - tego nie potrafi żaden aktor. nawet mistrz De Niro. ten jest jednak wstanie ponieść wartość owego filmu swoją fenomenalną grą.
"Musi ci być bardzo ciężko." - oczywiście.
"nie potrafisz z niego zejść, zazdrośnico." - tak zazdroszczę mu tego, że sra pieniędzmi, a dzieci umierają z głodu. naprawdę, mam mu czego zazdrościć.
"Ale mogę zadbać, żebyś odczepiłaś się od spamowania na forum." - o, nie.. bogini, tylko nie każ mnie tak! zapomniałam, że rządzisz tutaj całym filmwebem i decydujesz kto i gdzie się wypowiada :(
"Ha, gdyby była taką cudowną aktorką to nie grałaby w takim prymitywie jakim jest M jak miłość, złotko." - myślisz, że tu mamy jakieś zasrane Hollywood? gdzie Deppa zagra w średnim filmie i zapłacą mu grube miliony za takie psychofanki jak ty? w Polsce aktor, aby mógł się utrzymać z grania, najczęściej gra w serialach.

Mistrz De Niro haha, <rozbawiony> - nie skomentuje tego.
"tak zazdroszczę mu tego, że sra pieniędzmi, a dzieci umierają z głodu. naprawdę, mam mu czego zazdrościć."
A ukochany De Niro coś robi?Puknij się w tą główkę. Rany, jak mnie to irytuję "dzieci w Afryce głodują"- ty naprawdę nie jesteś niczego świadoma. Głodują bo chcą. Oni nie chcą pomocy. Poczytaj sobie, może będziesz wiedzieć o czym mówię. Zastanów się czy ty jakbyś miała tyle kasy, czy byś w ogóle o tym pomyślała, chyba na pokaz tylko. Zaskakuje mnie twoja naiwność. Każdy aktor ma kupę forsy, ale nikt nie pomyśli, żeby kogoś wesprzeć. To nie jest tylko przypadek jednego z nich.
A zdziwiłabyś się ile mogę.
Nie gra w filmach bo nie ma talentu- to jest odpowiedź. Ma wtyki i romansuje z reżyserami, puszcza się, dlatego jeszcze gdzieś ją pokazują. Poczytaj jak jesteś nieświadoma.
Nie dziwię się, że to twoja idolka, twój poziom przecież.

użytkownik usunięty
Allende_

"Głodują bo chcą." DZIECI GŁODUJĄ BO CHCĄ?
"Każdy aktor ma kupę forsy." tyle, że żaden z nich nie zarabia 50 mln dolarów za jedną rolę, do tego ma niezłe zyski z filmów, w których gra
"A zdziwiłabyś się ile mogę." tak, z pewnością.
"Nie gra w filmach bo nie ma talentu- to jest odpowiedź." - . Depp nie gra w teatrze, ale uwierz mi, aktorstwo to nie tylko filmy.
"Ma wtyki i romansuje z reżyserami, puszcza się, dlatego jeszcze gdzieś ją pokazują." - oprócz tego, że teraz Depp też się puszcza z jakimiś panienkami to nie wspomniałaś?
"Nie dziwię się, że to twoja idolka, twój poziom przecież." - jeśli poziom idola to poziom fana, to na pewno ty fanką Deppa nie jesteś. nie ten sam poziom, moja droga.

Nie w dosłownym znaczeniu, ale tak jest. Ostatnio jedna osoba mi to uświadomiła, a dokładnie nauczycielka geografii.
Ty oceniasz jego umiejętności, a nie jakim jest człowiekiem. To cię boli. A co De Niro jest taki troskliwy o innych?Na jakim świecie ty żyjesz.
Tak nie gra w teatrze bo od teatru zwykle się zaczyna. ZACZYNA.
Nie rozumiem porównania Depp-Ostałowska. Depp się puszcza?Hahaha. Dobre.Ciekawe skąd to sobie wymyśliłaś. Podkreślę, że rozmawiamy o Ostałowskiej.

użytkownik usunięty
Allende_

"Ty oceniasz jego umiejętności, a nie jakim jest człowiekiem." - oceniam jego umiejętności, dlatego ma u mnie 8/10.
"De Niro jest taki troskliwy o innych?Na jakim świecie ty żyjesz." - De Niro brał udział w wielu koncertach charytatywnych. nie zapominajmy, że za wiele jego wspaniałych ról nie zarobił nawet połowę tego, co zarobił Depp za Piratów.
"Tak nie gra w teatrze bo od teatru zwykle się zaczyna. ZACZYNA." - ?
"Depp się puszcza?Hahaha. Dobre.Ciekawe skąd to sobie wymyśliłaś." - poczytaj sobie, myślisz, że Depp jest taki kryształowy i nie ma żadnej skazy na swojej pięknej twarzyczce? teraz urządza sobie libacje alkoholowe, rozumiem kryzys wieku średniego, szkoda tylko, że ma dzieci.

Dziwne, że masz 8/10 ciągle się go czepiając.
No to co ja ci poradzę, że mniej zarabia od Deppa?Jeju, co mi jakieś wyrzuty robisz?Schodzisz na jakieś inne tematy bo nie masz argumentów co do DO. Chcę to rozdaje kasę i co z tego?
Jeśli wierzysz w takie plotki, które krótko po tym zostają sprostowane to proszę bardzo.
Nie, w cale tak nie myślę. Wiem, że ma dużo na sumieniu i właśnie za jego metamorfozę bardzo go cenię, Wiem więcej niż ci się wydaje. Dużo więcej i toleruję to wszystko. Ma dzieci, ma rodzinę, którą bardzo kocha. Co do porównywania De Niro się nie skłonię bo nie znam go i nie interesuję się jego życiem.
Szkoda tylko, że wyzywasz innych z powodu odmiennego zdania. Przykro mi.

użytkownik usunięty
Allende_

a teraz napisz mi łaskawie gdzie cię wyzwałam?

"wszyscy jesteście beznadziejni.
idzie do teatru i coś z nią obejrzyjcie, a nie oglądacie i oceniacie ją po tym g*wnie w telewizji.
znaffcy."
otwórzcie się na polskie filmy i teatr, a nie siedzicie w domu i oglądacie jakieś żałosne seriale.

Właśnie wyjęłaś mi jeden z przykładów, nie licząc jeszcze kilku wypowiedzi, które są zablokowane, więc ci nie przytoczę, dobrze o tym wiesz. Nazwałaś mnie dzieckiem, dlatego, że mam inny gust.
Oglądamy to na to mamy ochotę. Zabronisz?Nie masz pojęcia co oglądam i co lubię. Zresztą kij ci do tego. Gdybym napisała, że uwielbiam De Niro uznałabyś, że się znam. Każdy ma inny gust i o tym się nie dyskutuje. Zwłaszcza, gdy ktoś nie umie zrobić tego kulturalnie.

Allende_

dokładnie tak, jeśli ktoś ma talent to w beznadziejnym serialu pokaże, że można coś ciekawie zagrać. Dla mnie taką osobą jest ta ruda prawniczka, która odbija facetów wszystkim serialowym laskom hehehe chyba Agnieszka się nazywa. Dobrze gra i ma w sobie coś intrygującego :)

Allende_

Ja się zgadzam. Jest taka...dziwna. Nie cierpię jej

raschel97

Beznadziejna aktorka! BEZTALENCIE! Po prostu zamulona i tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones