Dominika Ostałowska

7,2
3 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

ble

użytkownik usunięty

nie lubie jej niestety. Jakos tak blado gra : - /

użytkownik usunięty

M jak miłość i inne
Jest bezbarwna ,a do tego ten jej cichutki głosik, nieco przesłodzony.W "M -jak miłość oceniam ją negatywnie -jest jedyną postacią która nie pasuje do swojej roli - prawnika.Reżyser chyba przesadził z doborem aktorów .Ciekawe kto jest jej sponsorem,że obsadza ją w takich rolach,które tylko jej szkodzą.

Blado?! Obejrzyj porządny teatr z jej udziałem lub Warszawę, a nie M jak miłość!!! Jest wyśmienitą aktorką, naprawdę. Moim skromnym zdaniem jest jedną z najlepiej wyrażających emocje polskich aktorek :o))

użytkownik usunięty

Dominika Ostałowska jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Jeśli jej nie lubisz to jesteś dureń!!!
Dominika Ostałowska jest cool

ona jest spaczona, i brzydka... i dureń to ty jesteś! to, że ktoś kogoś nie lubi, to nie oznacza, że od razu jest durniem!

użytkownik usunięty

Obejrzyj jej pierwszą scenę z filmu "Warszawa". Na pewno zmienisz zdanie. Dała tam do pieca z kolesiem.

Pani Dominika jest bardzo cenioną aktorką, z dużym dorobkiem artystycznym! Nie należy jej osądzać po grze w serialu, chociaż wg mnie i w serialu gra świetnie.

Zgadza sie. Jesli ktos pisze, ze ta aktorka jest slaba, to ma nikle pojecie o aktorstwie. Jest jedna z najlepszych aktorek polskich i to nie dlatego, ze ja tak chce, tylko dlatego, ze tak wlasnie jest. To nie kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones