Don JohnsonI

Donnie Wayne Johnson

7,6
10 173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Don Johnson

W roku 1986 dostal 'ZLOTEGO GLOBA' (najwazniejsza po OSCARZE nagroda filmowa na swiecie) za swietna kreacje w serialu POLICJANCI Z MIAMI.

punisher822_filmweb

Super serial !!! Zawsze gdy lecą w TV oglądam z przyjemnością, chociaż znam niemal na pamięć !! Pozdrawiam.

raffaello_od_ferrero

Tez lubie ten serial zreszta NASH BRIDGES tez mi sie podobal...

punisher822_filmweb

Tak, "Nash..." też przypadł mi do gustu. Pozdrawiam.

punisher822_filmweb

super serial

panna_x_filmweb

Super i z genialnym klimatem lat 80-tych. Nie ma co ukrywac ale polska MAFIA ktora istnila w latach 90tych inspirowala sie tym co widzieli w serialu. Oczywiscie inspirowali sie tym jak w USA gangsterzy zyli i prosperowali ;-) Sam Masa w jednej ze swoich ksiazek napisal ze oni zawsze chcieli tak zyc jak gangsterzy z tego serialu. Po czesci sie im to udalo bo tez mieli najlepsze auta, najlepsze panienki, najlepsze dragi i alkohole no i najlepsze jedzenie... Nawet gangster ma prawo spelniac swoje marzenia ;-)

punisher822_filmweb

Ludzie od zawsze pragnęli cielesnych przyjemności ( jedzenie, alkohol, rozpusta, zabawa), rzecz stara jak świat. :) a serial kultowy

punisher822_filmweb

Ja o tym mówię.Codziennie innej osobie.

Dragit17

Buahahahahhahahahha ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones