Dong-won Gang

7,6
596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dong-won Gang

... uśmiech. Nie spocznę póki nie zobaczę wszystkich jego filmów :)

S_via

Jak miło,widzę że nie tylko mnie ten Pan ujął uśmiechem,no i oczywiście oczętami,zwłaszcza w Duelist:) Teraz trzeba tylko cierpliwie czekać na jego nowe filmy,z których pierwszy już w grudniu?

użytkownik usunięty
anjagu

Oczy to on ma niesamowite... Ogromne i jak jakiś gad... Ah i nogi... dłuuuugie nogi... Również czekam na nowe filmy aczkolwiek patrząc na jego wiek niedługo dość długa przerwa w "dostawie" nowości się szykuje...

'dostawa' kończy sie już pojutrze.bo 18 listopada właśnie idzie do wojska ;<

użytkownik usunięty
anjagu

A on przypadkiem nie zaprzeczył plotkom, że wstąpi w listopadzie? Czy to coś nowego? Zacofana jestem... Choć fakt... W przyszłym roku to już 30 by miał... a chociażby w tym roku młodszych na gwałt brali, nie pozwalając im nawet skończyć pracy więc pewnie z KWD też cackać się nie będą i promocji filmu skończyć mu nie dadzą.

użytkownik usunięty

Ah, no i niestety prawda... Swoją drogą szkoda, że zrobił to po cichu bo ciekawa jestem jak wygląda bez włosów...

W necie można znaleść jego zdjęcia zrobione już w trakcie szkolenia.
Niestety mundur do niego nie pasuje. Gdyby nie podpis pod zdjęciem trudno byłoby go rozpoznać.

Wyszedł z woja jakiś czas temu, teraz tylko czekać na filmy i dramy.

S_via

mnie się strasznie podobają jego oczy...ale uśmiech też ma genialny...

trixon1

Dobrze zagrał w Temptation of Wolves

S_via

Oczy <3 Uśmiech również. W ogóle całe jago twarz. Uwielbiam go w dłużch włosach takich jakie miał w Prześladowcach <3

Sarsas

No właśnie. Te patrzałki to ma chłopak ... nie da się obok nich przejść obojętnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones