Dorota Marszycka

5,2
4 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Marszycka

Jest moją sąsiadką. Szkoda dziewczyny. Upadek moralny. Alkohol, żule itp.

janpat_2

Cześć. Ostatnio przeglądałem stare zdjęcia, współpracowaliśmy, ciekawiło mnie co się z nią stało. Czy to na pewno chodzi o tą samą Dorotę z Piotrkowa?

Sebastian_139

Cześć. Przykre ale prawdziwe. Znałem jej ojca który pracował w Piomie w Piotrkowie. Jej rodzice wychowuję jej dziecko bo ona nie potrafiła mu zapewnić podstawowej opieki. Mieszka aktualnie z dwoma facetami i psem. Nie pracuje. Nie wiem z czego żyje. Osobiście widziałem jak kradła w drogerii. Bardzo często wzywana jest do niej policja. Ogólnie to pije chyba codziennie.

janpat_2

To dla mnie szok. Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Opowiadała, że nie miała lekko w domu (ojciec tyran, matka wymagająca jak to nauczycielka) ale czy rodzina stara się jakoś pomóc? Siostra? Czy zostawiona jest sama sobie?

Sebastian_139

Prawdopodobnie rodzice jej pomagają. Opłacają mieszkanie itp. Wiele razy widziałem jej ojca jak parkował samochód na przeciwko jej mieszkania.

janpat_2

Kilka lat temu mieszkala z mlodszym chlopakiem u mnie na osiedlu.Pili codziennie.Jak chlopak umarl to zniknela mi z oczu na jakis czas.Ostatnio jak ja widzialem to ledwo ja poznalem.Strasznie spuchnieta i podstarzala.Szkoda dziewczyny,jak to sie stalo,ze doprowadzila sie do takiego stanu?O dziecku nawet nie wiedzialem,mam nadzieje,ze dziadkowie dobrze je wychowaja i obdarza miloscia,ktorej nie zaznala od rodzicow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones