Dorota Segda

Dorota Jolanta Segda

7,6
6 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Segda

z filmu Tato :) Zagrała tam niezłą... W filmie Show też miała niemiły charakterek :)
Taki czarny żeński charakter do filmów, coś jak Zbigniew Buczkowski :)

markac

Jest przepiękną kobietą, nie próbuj jej obrażac ok?

filmwebowiec15

Tu jest mowa o aktorstwie, a nie o tym, jaka jest prywatnie.

markac

Z tego co widzę to nie tylko o aktorstwie.Z resztą weź zastanów się dwa zanim coś napiszesz.

filmwebowiec15

To może widzisz nie to co trzeba. Granie Anioła Stróża kiepsko ci idzie, a ja mam prawo oceniać wg swojego uznania aktorstwo i podtrzymuję zdanie, że gra głównie złe kobiety. Nie twórz flame wara.

markac

Nie zgadzam się z tobą.Prawo masz, ale jeżeli ktoś nie umie lub nie wie jak oceniac to lepiej niech się zajmie czymś innym.

filmwebowiec15

"Pan" chyba gubi się sam w tym co pisze. Niby mam prawo oceniać wg. własnych kryteriów a zarzucasz mi, że się mylę? To może wymień kontrargumenty zaczynając od filmu, który przytoczyłem jako przykład, czyli Tato i Show.
Jestem bardzo ciekawy twojej opinii.

filmwebowiec15

I co w ogóle uroda ma wspólnego z osobowością? To jeśli jest ładna mam nie krytykować, a brzydkie już można?
Chyba pomyliłeś "blogi" bo nie jest to funweb poświęcony tej aktorce, tylko filmweb.
Staram się nie wchodzić w dyskusje z osobnikami twojego pokroju, także dalsza konwersacja twoja będzie tylko monologiem.

markac

Prezentujesz żałosny poziom,Koniec rozmowy.

filmwebowiec15

Żenujący poziom zaprezentowałeś już w pierwszym poście, przytoczę:
"Jest przepiękną kobietą, nie próbuj jej obrażac ok?"
Trzeba być wielkim fanboyem, żeby ocenę aktorstwa przenosić na grunt prywatny.
Widz ocenia co widzi na ekranie i ocenia aktorstwo, nie interesuje mnie jej życie prywatne, no ale wg. ciebie jest piękna, więc nie można oceniać jej gry aktorskiej. To jest dopiero żałosny poziom. Ile masz plakatów z jej podobizną nad łóżkiem? Dorośnij człowieku.

markac

Koleżko, nie wiem ile masz lat ale powiem ci jedno, zachowuj się jak kulturalny i cywilizowany człowiek.Twoje argumenty są tak puste i tak nie na temat, że nie pozostaje mi nic innego jak zakończyc tę niepotrzebną rozmowę.

filmwebowiec15

markac nie napisał, że jest złą aktorką, tylko że według niego gra głównie czarne charaktery.

Faktycznie, to wielki policzek dla aktorki...

użytkownik usunięty
filmwebowiec15

Może wyluzujesz, co? Napisał, że dobrze gra czarne charaktery a ty wyskakujesz, że niby ją obraża, a argumentem jest jej uroda. Strasznie to płytkie.

markac

Mi ona zawsze się będzie kojarzyć z postacią dyrektor Agaty Kwiecińskiej z "Na dobre i na złe" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones