Drake Bell

Jared Drake Bell

7,3
953 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drake Bell

Przystojny ?? mało powiedziane to po prostu niezłe ciacho........

princess_3

Ja pier... to nie ma innego słowa niz "ciacho"?? Wszystkie osoby ktore uzywaja tego wyrazu kojarza mi sie z bezdennie glupimi nastkami pokroju tej idiotki z Blog 27...

Mongoose

Prymityw

Mongoose

Zgadzam się całkowicie. Nie każdy mężczyzna lubi, by mówiono na niego "wow, ale ciacho", nie lepiej powiedzieć po prostu "co za przystojniak"? Jak dziewczyny mówią do kogoś "ciacho", to mi się kojarzą z takimi co myślą tylko o jedzeniu. ;d Niezbyt lubię te słowo, gdy kierowane jest do faceta.

krytyk_filmowy

za to jak koleś mówi na dziewczynę "Ale Laska! " lub " foczka" to jest wszystko ok ? no nie wydaje mi się ...

Mongoose

Dobra, może słowo "ciacho" nie jest zbyt inteligentne, ale chciałabym zauważyć, że nie wszystkie - jak to zostało ujęte - nastki takiego słownictwa używają..
Poza tym zgadzam się z osobą o nicku a1n1i1a , takie "foczkowanie" też nie jest zbyt fajne..

Mongoose

Dokładnie:-)
Jeżeli chcemy kogoś pochwalić, powinniśmy powiedzieć albo napisać,, przystojny",brzmi bardziej dostojnie:-)
Łapiecie, przystojny-dostojny?

princess_3

ee ciacho <lol2>

on jest mega przystojny !

ania9anc

Tak ten chłopak jest przystojny i to bardzo. Po za tym ma fajny głos.

ania94_24

fajny glos? chyba boski! ma w ogole swietne piosenki ;) i tak jest mega przystojny xD

Alicja444

Ja mam wgl słabość do gitarzystów ^^
A on? Dobrze gra, jest śliczniutki i ma fajną gitarę :D

princess_3

mi sie tam nie podoba


mi sie tam nie podoba

olenkaaaaaaaaaa123

tak, teraz ma brodę i wygląda jak bezdomny.

youhaveamessage

Teraz już nie ma brody i znowu jest śliczny ;D
I jego głoos.. aaaach.. a jak wymiata na gitarze, no po prostu boski on jest!! :)
Pozdrawiam wszystkie osoby, które go lubią :>

princess_3

Ooo taaaak ! Ciacho. ;D

Niutkax3

ja cierpie dole...


zmienić słit focie

użytkownik usunięty
princess_3

To już mój avatar jest bardziej przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones