Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

CO ona wogóle robi???? Jest żałosna, nie ma urody - jest wręcz odpychająca, nie ma talentu, poprostuy że-na-da!!

Aktorskie zero!!!!!!!!!!!

kubenson

Opinie na jej temat są podzielone... To po prostu kwestia gustu ;D
Ale ciekawe jakbyś ty wypadł/a przy niej...
A jesteś (prawdopodobnie) kompletnym nieporozumieniem potrafiącym tylko krytykować innych...

kubenson

Rozumiem że ilość wykrzykników to twój iloraz inteligencji?:)

Jacek_Skurczybyk

nie no, musisz kupic sobie okulary i to mocne...

Jacob_Voorhees

to bylo oczywiscie do "kubenson"








użytkownik usunięty
kubenson

niektóym podobają się kobiety, innym faceci więc nie widze w tym nic dziwnego że uważasz że jest brzydka :) . co do anty talentu aktorskiego - rozwiń się jeśli potrafisz :) skoro z niej takie zero to czemu ona zbija miliony a ty pracujesz za 8 stowek miesiecznie?

użytkownik usunięty

Jejuniu człowieku! <do założyciela tematu> Uważasz, ze to trzeba być przepięknym, żeby być dobrym aktorem/ką?! Obejrzałeś z nią jeden film w którym Ci się nie spodobała i uważasz, że jest marną aktorką?! To pokaż nam jaki ty jesteś piękny i jaki masz wspaniały talent aktorski! Tobą na pewno się wszyscy zachwycą! Ja osobiście nie oglądałam dużo filmów z jej udziałem, więc nie będę oceniać, ale nie będę też krytykować, że jest brzydka czy żałośnie gra, bo każdy jest jaki jest i nikt, nic na to nie poradzi. Z tego co widzę ta aktorka ma dość długą filmografie jak na tak młodą dziewczynę i jestem pewna, ze będzie jeszcze się rozwijać dalej, czego też jej życzę.

Pozdrawiam serdecznie ;]

oczywiście że nie trzeba być pięknym. Steve Buscemi urodą nie ghrzeszy a jest bardzo dobrym aktorem. Po prostu uważam, że Drew to beztalęcie.

kubenson

I znowu o urodzie... <zieeeeew> Nie jest ładna, ale akurat to nijak ma się do tego jak gra... Żal mi cię, jeślli oceniasz aktorów na podstawie zdjęcia. Ale do rzeczy- niestety muszę się zgodzić co do braku talentu. Wprawdzie była dwukrotnie nominowana do złotego globu, ale kiedy to było... Reszta to złoty popcorn, którego nie traktuję jak nagrody, bo to bezadziejne wyróżnienie. Widziałam sporo filmów z jej udziałem i wszystkie były niezmiernie irytujące. Głównie chyba z powodu jej gry. Myślę, że chyba najlepiej zagrała w %0 pierwszych randek i E.T. Dla mnie non stop ma taką samą mimikę, głos i gesty. Jest przewidywalna do bólu i sztucznie gra... Zapomniałam o czymś?

I_am_a_Bad_Girl

przecież wcale nie ocenił jej tylko na podstawie wyglądu!poza tym ona rzeczywiście jest tragiczna jako aktorka.

kubenson

Znam wiele innych aktorek, które mimo że mają urodę, kompletnie nie potrafią grać. Drew nie jest brzydka, jest specyficzna, ma taką urodę, a nie inną, i tyle, jej umiejętności? Na pewno nie zero! Drew potrafi wykreować bohaterkę którą gra, tak, by nie kojarzono jej z innym filmem, ma urok i talent.

A beztalencie pisze się przez en.

forrest_run

dobra aktorka musi być piękna, to stara polska zasada

kubenson

a czym argumentujesz to że nie ma potrafi grać?? może podaj jakiś przykład tej że-na-dy bo tak to ja też sobie moge pierdolić!!

kubenson

Wydaje mi się że była pchana na siłę do aktorstwa, na początku słabo grała ale potem zaczęła grać w lepszych filmach i coś się zmieniło.

Jej ojcem chrzestnym jest sam Steven Spielberg więc są znajomości(kontakty przez pochodzenie)

użytkownik usunięty
Dominfilmfan

Moim zdaniem jest ładna....znajomi mnie przez to wyśmiewają ;)

kubenson

Nie zgadzam się, to moja ulubiona aktorka.

kubenson

Zabawne. Ciekawa jestem jak Ty byś wypadł/a przy Drew. Skoro jest takim zerem, to skąd na jej koncie tyle naprawdę dobrych filmów? Zerem to przy niej jesteś ty. Chociaż zerem to za dobrze powiedziane. Nawet nie potrafisz uargumentować swojego zdania.

"CO ona wogóle robi????" - A co to za pytanie w ogóle jest?

Claire_J

A ja uwazam, że Drew jest ładna xD


dreamer91

Na pyatnie kubensona odpowiem po porstu gra, i to nawet bardzo przyzwoicie- patrz "Chłopaki mojego życia" czy najnowsze "Grey Gardens"

kubenson

Dzisiaj obejrzałam "50 pierwszych randek" i uważam, że Drew jest baaardzo ładna, a na dodatek bardzo dobrze gra. Jak się tak przyjrzeć, to ona potrafi naprawdę dobrze wykreować postać tak, żeby miała swój charakter. Mi tam się bardzo podoba jako aktorka i jako osoba. A tzw. "plecy" nie zawsze wystarczą, trzeba jeszcze coś umieć. To tylko w Polsce, że jak masz ojca aktora, albo reżysera, to automatycznie po ogłoszeniu, że bierzesz się za karierę aktorską, dostajesz masę ról. Nie ma to jak polska mentalność. :/

kubenson

A Ty z pewnością nieskończenie bogata piękność, co nie? ;> pełna talentów i otoczona miłością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones