Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

http://www.anvari.org/db/cols/Stars_without_Make_Up/Drew_Barrymore.jpg

Jakimi kryteriami przy wyborze kierują się ci ludzie ?
Drew Barrymore z okładek czasopism nie istnieje. To twór photoshopa i 15 warstw tapety. Przechodząc koło niej na ulicy nie zwrócilibyście na nią uwagi. Na małej rodzimej wsi człowiek minie 50 kobiet przewyższających ją urodą. Czy nie mam racji ?

New_World_Order

każda kobieta tak wygląda bez tony makijażu i ustawionej miny -,-
a aparat miał chyba 3 MPX ...

użytkownik usunięty
Ozzy779

albo VGA :D

Ozzy779

dokładnie. na ulicy też widujesz pomalowane, zrobione kobiety.... no nie raz bez makijażu naprawdę różnica diametralna. no ale tak to już jest.

New_World_Order

Nie masz racji.

New_World_Order

Masz rację.

New_World_Order

Dla mnie to jakaś pomyłka. Drew nie wyróżnia się urodą wśród innych kobiet na ziemi. Ot, taka, nieco wiejska dziewucha.

New_World_Order

Wg mnie nie jest klasyczną pięknością, jednak wydaje się bardzo miłą i ciepłą osobą, być może te rankingi uwzględniają coś więcej niż tylko piękno zewnętrzne?

New_World_Order

Ci ludzie wielcy znawcy i krytycy tak naprawde gówno się znają. Nie to że jest brzydka ale ja słowo piękna rozumiem dosłownie a jej do ślicznotki daleko brakuje. W makijażu w dobrych ciuchach i w ułożonej fryzurze szału nie robi

carry_89

Pewnie masz rację, ja też nigdy nie uznałabym jej za piękność ale w gruncie rzeczy to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, liczy się kasa i układy i dlatego te wszystkie rankingi tak wyglądają.

New_World_Order

jesteś chamem jeżeli na podstawie takich zdjęć oceniasz czyjś wygląd... Każdego można przedstawić w złym świetle, w znakomitym lub tym najbardziej zbliżonym do naturalnego. Ty się jarasz tym, że możesz komuś dokopać na podstawie złego zdjęcia. Twój link to żaden argument. Dla mnie to prostackie i głupie.

New_World_Order

Może to ranking ślepców i kierowali się tylko sexownym głosem Drew.

whateva' ...

New_World_Order

Akurat zdjęciami bez makijażu bym się nie sugerowała - każdy jak jest zmęczony, nie 'zrobiony' i tak dalej wygląda niekorzystnie. Druga sprawa, że ona nawet na tym pierwszym zdjęciu nie wygląda dobrze - dla mnie jest zwyczajnie brzydka i też nie rozumiem, co ludzie w niej widzą. No ale są gusta i guściki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones