Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

Według mnie jest strasznie słabą aktorką, o urodzie sie nie wypowiadam bo nie ma to nic do rzeczy.

Baby_Black27

Nie wiem, ale w każdym filmie jest strasznie irytująca.. Ta mimika.. Nie no słaba.. ;/

Baby_Black27

Do mnie też niezbyt przemawiają jej zdolności aktorskie.. Jak widzę ją na ekranie to odczuwam niechęć. Według mnie nie jest dobrą aktorką, ale wiem, że wiele też zależy od naszego gustu.

Baby_Black27

Uważam ją za dobrą aktorkę po filmie ''Szare ogrody''

Baby_Black27

No cóż, średnia ocena na filmwebie wskazuje, że Twoja opinia jest, hm... egzotyczna.

Drew Barrymore to bardzo dobra aktorka i udowadnia to już od dziecka.

astat_2

"No cóż, średnia ocena na filmwebie wskazuje, że Twoja opinia jest, hm... egzotyczna."

Sugerujesz, że zamiast swobodnie wygłaszanego zdania trzeba trzymać się statystyk FW, czy mi się wydaje?...

Dassanar

To ostatnie: wydaje Ci się.
Niemniej gdyby Drew była rzeczywiście słabą aktorką, to raczej nie miałaby tak bogatej filmografii: po prostu reżyserowie by jej nie angażowali do swoich filmów.

astat_2

To się cieszę.
Znam wielu aktorów, którzy są o wiele za słabi, a mimo wszystko otrzymują wiele propozycji. W Hollywood niestety umiejętności aktorskie nie są główny wyznacznikiem dawania im ról. A jak dla mnie Barrymore po prostu wstrzeliła się i publiczność ją lubi, ale aktorką jest bardzo mierną.

Baby_Black27

Drew Barrymore? To ona jeszcze w czymś grywa w ogóle?
To fakt. Irytująca to mało powiedziana, no i dosyć kiepska.

djrav77

Nie znasz się i tyle, to jedna z najlepszych aktorek jakie znam

scarlet147

A gdzie napisałem, że się znam, czy muszę mieć rację?
Przecież równie dobrze mógłbym napisać to do Ciebie, ale byłoby to zbyt prostackie.
Każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii, ale jak widać, do niektórych to ciągle nie dociera.

Baby_Black27

Moim zdaniem to że wywodzi się z aktorskiej rodziny a także powiązanie ze Spielbergiem uczyniły z niej aktorkę (bo na pewno nie jej talent).

Baby_Black27

Jak dla mnie aktorką jest bardzo dobrą, co pokazała przede wszystkim w "Trującym bluszczu" i "Szarych ogrodach". Grała dobrze też w "Krzyku" i "Chłopaki na bok". Gdyby tylko miała więcej takich filmów na koncie, a mniej komedii romantycznych!

Baby_Black27

Może nie jest wybitna aktorka, ale dla mnie bardzo dobrą. Swietna było w Trujący bluszcz, a miała zaledwie 17 lat. Poza tym miło się na nią patrzy.

Baby_Black27

Też jej nie cierpię
Taka odpychająca jest

Baby_Black27

Ja tam ją lubię, zławsza w Bluszczu i Szarych Ogrodach, :) Każdy ma swoje zdanie,np ja nie lubię Diaz, a dużo ludzi uważa, że jest świetna. Przepadam za Drew, a jej mimikę właśnie lubię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones