Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

filmy, którymi NAPRAWDĘ mogłaby się pochwalić ta aktorka. Są to: "E.T." i "trujący bluszcz". Wszystko inne to kompletne dno, tak jak i sama Drew.

użytkownik usunięty
menshikov

Oj, nie jest aż tak źle:) Jest jeszcze"Szalona mołość", ciekawa rola w "Chłopakach mojego życia" czy "Niebezpiecznym umyśle". Drew jest bardzo sexy, ale ma w sobie szelmowski wdzięk dziewczyna z sąsiedztwa. A jako Gertie w "E.T."była przeurocza, ale to był tylko pełen uroku dzieciak. Dziś to piękna kobieta.

użytkownik usunięty
menshikov

Drew jest extra. I jest jeszcze wiele filmów którymi może się poszczycić
"Ten pierwszy raz","50 pierwszych randek" . A tak ozatym to jest ona extra aktorką. Chociaż jej przeszłość niejest za ciekawa. To i tak teraz się wyrobiła i świetnie gra!!

menshikov

no cóż może nie gra w zbyt ambitnych produkcjach ,ale jest bardzo sympatyczna.
A poszczycić się może rolą w "Donnie Darko"

menshikov

A co z "Krzykiem"??W tym filmie Drew była dobra!!!!!!!!

menshikov

hehe no tak , ale w "Krzyku" była tylko na samym początku i to przez chwilę :)

menshikov

A mnie po raz pierwszy naprawdę spodobała się w mało znanym filmie Podpalaczka. Oczywiście była tam tylko dzieckiem, a potem niewiele o niej było tu słychać (ale muszę zrzucić to na karb mojej przerwy w interesowaniu się filmami). Niemniej teraz jest znaną i chwytną aktorką, a to o czymś świadczy - w końcu wiele innych dziecięcych aktorek wykrusza się w wiekiem, a Drew przetrwała i stała się gwiazdą! :-)

menshikov

Widać nieoglądałeś filmu "Ten pierwszy raz"...

menshikov

Każdemu aktorowi wydajesz takie "pozwolenia", jakim się filmem może pochwalić.:)
I czy do tego trzeba się znać na filmach?:)

menshikov

Drew jest fajna, i jest sporo naprawdę fajnych filmów z nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones