Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

ci z tego people chyba po pijaku wybierali tych najpiekniejszych

użytkownik usunięty
28111989

Noooo, też myślę, że czas umierać jak ktoś taki, jak Drew został uznany za najpiękniejszą. Ehhh, świat schodzi na psy. Pokornie proszę psy o wybaczenie :)

28111989

Może się mylę, ale chyba im bardziej mężczyzna jest mężczyzną, tym lepiej widzi czy kobiety są piękne, a która im się bardziej podoba...:)

troche za długo, ale,
Podobno Newton zaśmiał się tylko jeden raz w życiu,
kiedy ktoś go zapytał po co się uczyć "aksjomatów" geometrii Euklidesa:)
A dziś wielu pijaczków, żartuje że Kopernik po pijaku odkrył że ziemia się kręci:)

28111989

osobiście uważam, że dobrze wybrali...;)
może i nie jest wybitnie piękna, ale z pewnością naturalna! nie gwiazdoruje i ma kształty zwykłej osoby(a nie kościotrupa!)

różne są gusta...:D

28111989

A mi tam się Drew bardzo podoba. Może i ma pucułowate policzki i dziwnie mówi, ale czy są ludzie doskonali? Jest naturalna, ma talent i to jest najważniejsze.

zuzka_9

Poison Ivy oglądawszy i stwierdziawszy, ze super pipecka za mlodu.
teraz wyglada bźydko.

megan1300

bzidka bzidka:-))

Binula

same jesteście bzidkie ;)

w czwartek będzie taki filmik z nią i Hugh Grantem z 2007 roku (Prosto w serce czy cóś) - proszę łaskawie ocenić czy po 30-stce jest brzydka, moim zd. trzyma się dobrze

Martinn

Zgadzam się z Tobą, Drew jest cudowna. Aktorsko zawsze przypominała mi Goldie Hawn, może jest nieco mniej przebojowa ale jest słodka tak jak Goldie, która też jak Drew ma charakterystyczną twarz i niektórym się po prostu nie podoba. Mnie osobiście obie się niesamowicie podobają, są kobiece, charakterystyczne, słodkie, po prostu są piękne.

28111989

Wiedzieli co robią, ona jest piękna.

Piotrek16

http://www.niquehappy.com/blog/2007/04/07/drew-barrymore-without-makeup-2/

jasne ze piekna, po tonie tapety i obrobce w photoshopie <lol2>

New_World_Order

wiesz co dla mnie ona wcale nie jest brzydka bez makijazu, co wiecej podoba mi sie nie mniej co w nim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones