Drew FullerI

Andrew Alan Fuller

7,3
848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Fuller

Na oficjalnej stronie książki "Zmierzch" pojawiły się propozycje autorki do roli Edwarda Cullena - wśród kilku kandydatów pojawił się również i Drew:)
Uważam, że byłby idealny do tej roli, tak właśnie wyobrażałam sobie idealnego Edwarda. Poza tym jest to świetny aktor, z bardzo dużym talentem aktorskim oraz jest bajecznie przystojny i piękny....!!!!!!!

Luelle

Też jestem za ekranizacją tej książki,bo to cudowna książka o marzeniach. Wiesz może jacy jeszcze aktorzy są brani pod uwage do roli Edwarda??? chociaż myśle że nie ma odpowiedniej osoby do tej roli, bo dla każdego inaczej wygląda ten IDEAŁ=Edward

magia91_2

jeszcze nie ma aktora na te rolę, ale autorka proponowała Henry'ego Cavilla. Jak dla mnie zupełnie nietrafiony wybór...

Luelle

omg Henry Cavill jest boski!!!!! Widziałaś Tudorów? Nie mówie o Gwiezdym Pyle czy Tristanie i Izoldzie bo tam był dość dziwnie ucharakteryzowany ale w Tudorach.. chociaż tam ma bardzo krótkie włosy ale lepiej by wyglądał w dłuższych jeśli miałby grać Edwarda.
Uważam że jest lepszy od Fullera.
W każdym razie to tylko moje zdanie, a jak wiadomo każdy ma inny gust.
No a my i tak nie mamy wpływu na to kto kogo zagra ;)

Golden_Rose

Edwarda zagra Robert Pattinson..........

Luelle

ojej... hh a to SZOK XD ee... no cóż... oby dobrze zagrał...

Golden_Rose

cóż, też tak zareagowałam za pierwszym razem:)

zapraszam na forum o Pattinsonie w tej roli i o samym filmie Twilight!!

Luelle

Wow super że będzie ekranizacja tej książki! Fajnie się ją czytało. Muszę jeszcze skonsumować kolejne części bo na razie mam za sobą tylko pierwsza!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones