Drew FullerI

Andrew Alan Fuller

7,3
848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Fuller

Jak myślicie, czy Fuller podobałby się bardziej niż Pattinson jako Edward Cullen? Bo mnie osobiście TAK!!!!

Bells_S

Pattisona nie lubię w ogóle ;] --> bez obrazy dla jego fanek. Nawet zmierzchu nie oglądałam xdd bo mnie nie kręci ;) Ale gdyby Fuller zagrał pewnie się bym skusiła :D

Bells_S

moim zdanie Fuller by idealnie pasował :D

Bells_S

O.o Zdecydowanie Fuller sto razy lepiej do roli EC pasuje ;) Zawsze to powtarzam: Pattz jest przystojny, ale żeby zaraz robić z niego Edwarda Cullena to stanowcza przesada ;) Drew - oł jeee, to by się Zmierzch ogladało :D

Bells_S

Jejku czy dzieci zmierzchu myślą tylko o tym filmie i jego aktorach??

Bells_S

Moim zdaniem napewno TAK chociaż zależy od gustu

Bells_S

Według mnie nadawałby się i chyba byłaby jeszcze większa oglądalność

Bells_S

Nadawałby się, jasne. Ale zapewne byłby teraz obiektem krytyki jak Pattinson. Nieważne jak dobry będzie aktor, czy jak przystojny czy nawet tylko jak pasujący do roli, nieważne, i tak będą ludzie po nim jeździć, jeśli zagra w filmie pokroju Zmierzchu.

Bells_S

Ja wolałabym zobaczyć Drew w roli Eda niż Roba ;p

Bells_S

Oczywiście że TAK !!!

< / 33

za krótki <br/>
za krótki <br/>

użytkownik usunięty
akasia10

No pewnie że tak odrazu lepiej by mi sie oglądało Zmierzch :)

Przyzwyczaiłam się do Roberta, ale Drew jest o wiele przystojniejszym i utalentowanym aktorem.

Laura12345

Zdecydowanie TAK! Drew jest świetnym aktorem i do tego jest ładniejszy niż Pattinson!

Bells_S

oczywiśćie że Fuller bardziej nadawałby się do tej roli! :-)
za Patitisonem nie przepadam i przez niego nie oglądało mi się tak fajnie jak czytało zmierzchu
gdyby to Fuller grał EC spewnością film był by lepszy!

Bells_S

Strasznie nie lubię tego filmu i dobrze, że tam gra jakiś Pattinson a nie Fuller.

Bells_S

Prawie każdy przystojny aktor nadawał by się do zmiany Pennisona...on jest żałosny i bardzo brzydki moim zdaniem, więc każda zamiana była by dobra. A jeśli chodzi o Fullera, jest bardzo seksowny i mroczny i dobrze wygląda w makijażu, co pokazał w "vampire clan", więc w roli wampira widzę go jak najbardziej.. tylko oczywiście takiego pijącego krew, a nie takiego dla nastolatek:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones