Drew FullerI

Andrew Alan Fuller

7,3
848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Fuller

Na wstępie zaznaczam, że widziałam Drew tylko w "Czarodziejkach"...po tym, co tam zobaczyłam, uwazam, ze średni z niego aktor... gra strasznie sztywno, wypowiada swoje kwestie jakby recytował wierszyk
:( Ktoś widział go w innych rolach? Jest lepiej? Oczywiście to nie zmienia faktu, iż uwazam go za sympatyczną osobę:D

reesee

Ja uważam że w Czarodziejkach zagrał całkiem przyzwoicie a jeśli chodzi o inne role to polecam film "Vampire clan". Drew moim zdaniem był tam świetniy, ale ostrzegam że nie była to postać "sympatyczna" a wręcz przeciwnie. Film natomiast sam w sobie dość szokujący (tym bardziej że opowiedziana historia wydarzyła się naprawdę). Tematyka może więc nie odpowiadać każdemu...

_Anika_

chętnie obejrzałabym ten film...jestem ciekawa...a co do jego roli w Charmed to mi sie bardzo podobał. Świetnie ją zagrał, na pewno najlepiej jak ptrafił. Fajnie oddał charakter Chrisa, lubię go!!!!!!!!!!!

reesee

Teraz, po kilku dalszych odcinkach, zmieniłam troche zdanie o nim, uwazam go za całkiem dobrego aktora:) Pierwsze wrazenia potrafia byc mylne:)

reesee

Owszem pierwsze wrażenie czasem potrafi być mylne ;) a co do innych wystąpień Drew to polecam jeszcze film "Final Contract", był tam naprawdę kapitalny :) chociaż taka lekka "sierotka marysia", ale tak właśnie miało być ;)

_Anika_

Wczoraj obejrzałam jeszcze "The ultimate gift" i... wow, śliczny film o tym co w życiu ważne i bardzo dobra rola Drew. Polecam!

_Anika_

Film "Final Contract" kapitalny??? Pomijając fakt że Drew świetnie tam wyglądał to fabuła była oklepana, jak w sensacjach kina klasy B z lat 80-tych i 90-tych :-\

A co do Drew to zagrał też w krótkometrażowym filmie "One" który można obejrzeć w sieci na stronie wytwórni Phantom Pictures (twórcy filmu). Warto zobaczyć dla Drew, zwłaszcza że film jest bez dialogów więc aktorzy muszą wszystko przekazać grą ciała i wyrazem twarzy - jeśli wzbudzą emocję znaczy że są dobrzy ;-) (ja poczułam "to coś" dopiero przy drugim oglądaniu)...

thalassa

Przepraszam bardzo ale nie powiedziałam że film Final Contract był kapitalny (bo nie był!) tylko że Drew W NIM był kapitalny, ta rolą mnie rozbawił do łez i tylko dla niego warto to zobaczyć.

reesee

A właśnie co do ,, vampire clan'' to gdzie można ten film obejrzeć, bo jak szukałam w sieci to go nie było. A wy skąd go macie jeśli oglądaliście?
Według mnie najlepiej zagrał jako Chris w ,, charmed'' , ale w innych produkcjach nie jest zły.

madz009

Moim zdaniem właśnie w innych produkcjach zagrał lepiej niż w Charmed ale i w Charmed nie był zły ;) a co do filmu Vampire clan to widziałam go ostatnio w całości na youtube (no ale to oczywiście bez tłumaczenia tylko w oryginale ale jak ktoś rozumie język to polecam).

_Anika_

A ja go w Charmed uwielbiam. Szkoda, że zagrał tylko w jednym sezonie :(

reesee

mi u niego w czarodziejkach podobala sie ironia i taka szczypta uszczypliwosci. podobalo mi sie jak gral zwlaszcza ze od 4 sezonu czarodziejki zaczely tracic swoj urok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones