Drew FullerI

Andrew Alan Fuller

7,3
848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Fuller

Bo na przyklad dla mojej mamy juz nie...Jak tydzien temu ogladamy czarodziejki (mojamam oglada bo ja ogladam,ogolnie to ona nieznosi tego serialu) i mam sie mnie pyta a skad Piper jest w drugiej ciazy.No to tlumacze jej spokojnie,ze teraz ona nosi to dziecko co jest u nich z przyszlosci jako ten ladniusi,co go przed chwila aresztowali.A moja mama na to:Co!?jA PIER.. ALE TY MASZ GUST ZJE... JAK ON JEST LADNY TO JA NIE WIEM ITP...Po co ja wogle zalozylam ten te,mat?Szczerze mowiac,sama nie wiem.Chyba po to aby sie niepotrzebnie pochwalic ze dla mnie Drew jest ladniusi i zeby uzmyslowic,ze kazdy ma inny gust (co nie znaczy od razu,ze kogos gust jest zly)

oo, to fajną masz mamę, która przy swoim dziecku używa tak egzotycznego słownictwa...:P chociaż sam fakt, że takowym dysponuje jest nie byle jaki:P!
a Twój temat nie uczy tego, że każdy ma inny gust, tylko, że jak jednemu się "coś" podoba, a drugi ma już inne zdanie, to zaraz ma być użyty akt agresji (w tym przypadku agresji psychicznej, z dodatkiem nieautoryzowanego słownictwa)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones