Drew Seeley

Andrew Michael Lloyd Seeley

8,0
667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Seeley

Jeszcze go nie widziałam w filmie, ale oglądałam na Disney Channel, kawałek jego występu, gdy pojechał za Zacka w trasę koncertową High School Musical i był świetny! Ma piękny głos, który ukazał się w HSM, zmieszany z głosem Zacka. Można powiedzieć, że rodzi się nowa gwiazd show-biznesu :). 10/10

Karolina6610

Ma wystąpić z 10 lat młodszą od siebie Seleną Gomez (również z Disney Channel) w Cinderella story 2 :/ :)

Malazaa

wiecie, myślałam, że on ma z jakieś 21 lat.... zaczęłam podejrzewać nawet romans pomiędzy Seleną a nim.. a tu zonk.. on jest 10 lat starszy!! ;D

joashia

mi też się strasznie podoba ;) w another cinderella story był boski <3

klaudusieniczka

Jest śliczny...też go widziałam w Another Cinderella Story.
Świetnie tańczył,szczególnie podobała mi się scena przy lustrze;)

Anua

mi też sie to podobało,,, fajny koleś w ogóle spoko loko ziom,,, ale błagam zmieńcie mu to zdjęcie!!!!!!! jest okropne:(

Anua

Taaaaaaak! Mnie również on bardzo się podoba, a scena przy lustrze była zabójcza :) Szkoda, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach i bajkach...

Karolina6610

Rzeczywiście jest bardzo przysztojny ale pomyślcie on za 3 lata będzie miał trzydzieche!:( Czy w tym wieku widzieliście tak przystojnego mężczyznę? To sprawka tych wszystkich makijaży!!
zgadzam się fajnie zagrał rolę Joey`a Parkera podobało mi się. Też się zdziwiłam że jest 10 lat starszy od Seleny.Może nie wygląda na tyle ale przyznaje bardzo przystojny ;)

rybka10002

Ja widziałam faceta po 30, który jest mega przystojny bez makijażu.
A według mnie jest to Chester Bennington oraz Johnny Depp, który jest już sporo po 40, no i może jeszcze Peter Facinelli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones