Duff McKagan

Michael Andrew McKagan

9,2
34 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Duff McKagan

Mhm..

użytkownik usunięty

Według mnie był najładniejszym członkiem Guns N' Roses. :>

a według mnie trzecim, zaraz po axlu i slashu

U mnie jest Axl na pierwszym miejscu, na drugim Izzy jeżeli chodzi o stary skład.

ChildOfAGun

A u mnie Buckethead na pierwszym jeśli chodzi o urode

PlayTheGame

O, fuj.

agata8095

On jest taki męski :D

PlayTheGame

A mnie odrzuca.

agata8095

Haha ;D Ale na gitarze rewelacyjnie gra ;]

PlayTheGame

A to akurat fakt.

Hmm jeśli chodzi o mnie to jest na drugim miejscu po Slashu <3 ale uwielbiam Duffa za to jak się prezentował, uwielbiam jego styl.. z resztą uwielbiam styl wszystkich gunsów ;> ale Duff jest z pewnością tym który jest obecnie w najlepszej formie ;>

jak dla mnie to Axl na pierwszym a potem Duff :p Slash to nie mój typ urody ale za solówki w G'n'R go uwielbiam ;-)

A u mnie jest ex aequo z Axlem. Ma cholernie przyjemne oczka i uśmiech, w ogóle sympatyczny z mordki ;)

U mnie jest zaraz po Axl'u xD

Tak, zdecydowanie! Uwielbiam Duffa. Pociąga mnie nawet bardziej niż przeboski Axl i Slash.

agata8095

Według mnie również Duff był najatrakcyjniejszy. Tylko niech ktoś zmieni to zdjęcie profilowe.

Pinkaa

Popieram, tu już się lekko starzeje. Najlepiej coś z początków lat 90.

agata8095

Zdjęcie jest dobre, realistyczne. Pokazuje jak gość wygląda teraz a nie 20 lat temu.

gugugg

Tutaj się całkowicie zgadzam, chociaż miło jest popatrzeć na jego zdjęcia z lat 80. Ale czas płynie, nic się z tym nie zrobi. A dla pana McKagana jest dośc łaskawy.

agata8095

Popieram:)Bardzo miło popatrzeć... jego najlepsze zdjęcia to te z początków GNR:) Uwielbiam je^^

U mnie Axl , potem Izzy . Ja normalnie mam chyba jakieś fetysze z włosami bez kitku hahahahaha

Dla mnie fenomenem jest, że choć obecnie wygląda znacznie lepiej (no alcohol, no drugs, exercises...) to właśnie wtedy miał w sobie coś "pociągającego".

martoshkacandy

miło wiedzieć, że jeszcze ktoś oprócz mnie zachwyca się basistą Gunsów. ;3 wg mnie obecnie wygląda najlepiej z nich wszystkich. :D

Jeśli chodzi o skład z Appetite for Destruction, to jak dla mnie Duff dopiero czwarty ;p Pierwszy Izzy, drugi Axl, a trzeci Slash. A biedny Steven na końcu ;)

według mnie 1 był Axl 2 Duff 3 slash a izzy i steven nie koniecznie mi sie podobali

zgadzam sie 100%, dla mnie to bylo najwieksze ciacho z tej ekipy, choc dzisiaj niewiele z tego zostalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones