Dustin Milligan

Dustin Wallace Milligan

6,4
1 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dustin Milligan

Czemu nikt nie zaproponował mu żeby zagrał Edwarda w "Zmierzchu"... Byłby idealny, a nie jakis tam brzydal Pattinson (no dobra, może nie brzydal, ale taki świetny to on nie jest)

empireV

Nie wiem czy czytałeś/aś książkę, ale on po prostu by nie pasował, Pattinson był jak książkowy Edward według mnie;)

Loolly

Ostanio doszłam do wniosku, że jednak Milligan nie pasowałby do robi Edwarda.... Ale do Pattinsona nie przekonałam się. Może poradził sobie lepiej niż myślałam w roli Edwarda, ale jak dla mnie i tak do niej nie psauje :)

empireV

zgadzam się z Just... Pattinson jest jak książkowy Edward,nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli, chociaż na początku też nie byłam do niego przekonana,ale gdy tylko usiadłam w kinie i zobaczyłam pierwszą scenę z Robertem od razu zmieniłam zdanie .... uroczy,tajemniczy i to jego przenikliwe spojrzenie--->idealny Edward ! :)

Peyton_5

Z drugiej str. jakby dali innego Edwarda [aktora ,który ma go grac] to tez mogłabyś pow. "Nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli" ;]
Na pewno chodzi po świecie ktoś kto byłby przystojniejszym,idealnym Edwardem.:P

empireV

zapewne dlatego ze nie pasuje do roli Edwarda. Lubie Dusitina ale w ogóle go nie widze w tej roli to juz bardziej Chuck z gossip girl :D

Snicers

Idealnym Edwardem byłby Gaspard Ulliel:)

empireV

ostatnio czytałam zdaje się na IMDB, że Dustin był głównym kandydatem do roli Edwarda, ale przegrał z Robertem z powodu braku brytyjskiego akcentu. przynajmniej on twierdzi, że dlatego...

empireV

Jak dla mnie to on by nie pasował na Edwarda, zbyt mało tajemniczy. Bardziej chłopiec, a Robert idealnie. Mi on tam pasuje na rozpieszczonego dzieciaka z 90210 :D Ale jest przystojny. ;d

mastersoniol

u, u. Zmieniam zdanie. Tez by pasował na Edwarda. Musiałam się tylko mu przyjrzeć xD W tych loczkach wygląda na rozpieszczonego dzieciaka z 90210, ale w tych krótkich ... hmm. Pasowałby. Ale... Jakby teraz mieliby zmienić Roberta na Dustina to niee :D

empireV

Prawda, rzeczywiście ŚWIETNIE pasuje. Zmierzch nie stał by się takim badziewiem, gdyby zagrał Edwarda ktoś taki jak Dustin, a nie Pattison (przez co teraz jak słyszę robi mi się nie dobrze).

weronelka

i jest świetnym aktorem, umie grać, w przeciwieństwie do pattisona (bo u aktorów jakby ktoś zapomniał - liczy się gra a nie wyglą)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones