Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

że Dwayne calkiem niezlą kariere robi w Hollywood jego filmy ciesza się sporą popularnością i są może niezbyt ambitne ale całkiem "fajne". Wprawdzie zawsze gra to samo ale w swoich rolach sie sprawdza coś jak Arnold. I choć juz nie jest młody to myśle ze jeszcze kilka interesujacych produkcji z nim bedzie. W każdym razie gość napewno lepszy od Steva Austina który próbuje robic karierę w Hollywood ale nie bardzo to wychodzi. Dawać Dwayena do niezniszczalnych.

tiger777b

Zgodzę się z tobą .
Poszedł on nieco w ślady Schwarzeneggera (w sensie że obaj są dobrze zbudowani i na tym zbudowali swoją karierę).
Jak widać jakoś mu się to udało .
John Cena też próbował/próbuje w tej branży
Jego filmy może nie są jakieś "ambitne" ale lekkie w sam raz do obejrzenia bez zbędnego wysilania się

tiger777b

Ostatnio też tak myślałem.
The Rock stał się jedną z popularniejszych postaci w świecie filmu Hollywood.
Każdy film w jakim występuje jest fajny m.in. Szybcy i wściekli (ostatnie części), Podróż na tajemniczą wyspę, Sztanga i Cash.
No i kariera podobnie się toczy jak Schwarzeneggerowi (nie wiem czy tak powinno się odmieniać jego nazwisko:) )
Najpierw rolę twardzieli, zaś później rolę w komediach.
Oczywiście jest różnica, bo jak dla mnie Dwayne jest śmieszniejszy:)
Lubię oglądać filmy z jego udziałem nawet jeśli są dla dzieci. Koleś jest spoko i na topie:)

tiger777b

Ambitne :) kino ma mi dawać rozrywkę to dla mnie najważniejsza sprawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones