Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

Jako wielka fanka wrestlingu , pamiętam czasy , gdy najmniejsza wzmianka o moich idolach
napawała mnie ogromnym szczęściem , a każdy film z kimś z WcW lub WWF nagrywałam na VHS.
Wydwałam grubą kasę na gazety w empiku ... eh to były czasy... ale do rzeczy ;) Dwayne nie jest
może aktorem kalibru Nortona czy Pitta , ale nie można narzekać. Sprawdza się w swoich rolach.
Większość wrestlerów to nieźli aktorzy i tak jest w jego przypadku. Bardzo go lubię i jako aktora i
jako sportowca :) pzdr

Martek86

Poszłabyś z nim do łóżka?

hitman4334

Hahaha , nie jest w moim typie :)) więc raczej nie ... :P

Martek86

" Raczej "? Jaki jest Twój typ?

hitman4334

Do czego zmierzasz ? Ciekawi Cię moje życie erotyczne ? ;P

Martek86

Mhm, zaintrygowałaś mnie, a do czego zmierzam, to się dopiero okaże.

hitman4334

i co się okazało?

Aleo

Że użytkownik Aleo lubi odkopywać stare tematy.

Martek86

chyba masz namysli WWE? wwf kojarzy mi sie tylko z organizacja charytatywna co zwierzeta "ratuje". a co do WWE to to gowno ktos jeszcze oglada?

Mr_Krytyk

Panie Krytyk , mialam na mysli dokladnie to co napisalam . WWF - World Wrestling Federation . WWE powstalo o wiele poniej . Nie masz pojecia o czym piszesz to sie nie wtracaj, chyba , ze lubisz siac zamet. Pozdrawiam

Martek86

hmmm.. po dokladniejszym sprawdzeniu masz racje oryginalnie powstalo jako WWF - ktore pozniej zostalo przeksztalcone w WWE.

I przepraszam ze wyraznie urazilem cie ocenaiajac twoja opinie i gust. Ale wydawalo mi sie ze do wrestlingu jaki prezentuje ta cala organizajca WWE nie mozna podejc powaznie :)

Mr_Krytyk

Oczywiscie, ze nie biore tego na dzien dzisiejszy powaznie , ale gyd mialam lat nascie , bardzo lubilam to show . Ale gownem bym tego nie nazwala ;)

Mr_Krytyk

myślisz, że tak łatwo jest aranżować takie walki ? ;) to cholernie trudne

Martek86

Wrestling w latach 90 to było to :] jak ja sie fascynowałem jak puszczali gale monady NITRO WCW na eurosport i te czasy gdzie Goldberg wszystkich kosił swoim pięknym spire i jackhammer'em. Zgadzam się dwoma postami wyżej, do dzisiaj lubie sobie popatrzeć na youtube na filmiki z "walkami" wrestlerów, ale wiadome nie smakuję tak jak kiedyś :]

dawcio19

A tymbardziej zaimpnowałą mi Martek86, że są też fani wrestlingu płci żeńskiej, przynajmniej tu w PL, bo nie mówię o USA, tam jest cały czas na to wielki bum

dawcio19

Ja mam ogólnie inne zainteresowania , niż typowa kobieta w moim wieku ;)

Martek86

np piłka nożna :) ?

dawcio19

Piłka nożna , skoki narciarskie , snooker i siatkówka :-) do tego dodajmy wielka miłość do kina grozy ;)

Martek86

Jeszcze jak byś dodała boks, to zaczął bym Cie szukać hehe ;] nieźle

dawcio19

Lubię boks, ale wolę K1 :D Możesz zacząć mnie szukać ;) Zawsze miałam nietypowe zainteresowania .

Martek86

Rocky to mistrzu.
pamiętam, jak jeszcze na Playaka 1 grałem w Smackdowna 2. ach, jakiż to był piękny, bogaty roster w tamtych czasach.
multum interesujących postaci. a teraz?
szkoda szkoda wielka. a przeciez z aktorów wrestlerów choćby Hot Rod, mistrzu mic skilli. jak ja tęsknie za Scottym Steiner i Scottym Hallem. Razor Ramon i Tony Montana. te vinietki. ach. szkoda szkoda wielka. WWF i WCW.
do dzisiaj lubie oglądać starsze walki albo proma. no i ten pechowy Benoit - maszyna zapasów. jego szkoda mi najbardziej. strasznie go lubilem i lubię. te walki z Kurtem, czy nawet z Sidem ( Sid, gdzie jesteś? ). arcydzieła.

szaleniecZnozemWtylku

albo MR Perfect i rzuty don kosza.
albo Ted Di Biase czy jak mu tam i ten jego czarnoskóry pomocnik ( w różu? ) Virgil hłe hłe. przypomina mi Vergera i jego lokaja, Cordella.
Bret. Shawn. Vince i Austin. Brooooooooooooooooock LesnAR. i Kurt, była między nimi chemia.
ale Lesnar za pierwszego etapu. Heres comes the pain. za dawnych dawnych czasów, za podstawówki zbierało się gumy z naklejkami i tak się składa, że oprócz Dynastii i tego orangutana wychodziły też te z WWF.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones