Dylan BakerI

6,8
4 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan Baker

Przez trzy filmy o człowieku pająku przewijać się gdzieś w tle jako Dr Connors, wiedząc, że kiedyś, w końcu, zagra się Lizarda, tylko po to by w końcu dowiedzieć się, że Marvel robi restart serii o Spider-Manie i wymienia aktorów :/

Murdoc

Już chłopcze nie przezywaj. Po pierwsze - ktos ma problemy z liczeniem bo ja jakos nie widze w jego filmografii Jedynki. Po drugie - Bardziej rozczarowująca było dla widzów zmiana aktora grajacego Rhody'ego (bez wzgledu na okolicznosci tej zmiany) niz dla Bakera rezygnacja z niego przy Spidermenie 4.

Geohound

Damn... oczywiscie chodizlo mi o zmiane aktorów dla postaci Rhody'ego w Iron Manie 1 i 2.

Geohound

A ja w pełni się zgadzam z Murdoc'kiem! Jego epizody w tych filmach, miały potem zaowocować jako rola głównego przeciwnika człowieka pająka, a tu ZONK!

KIBA10

heh, a w tasm w dodatku pojawi się lizard xD

KIBA10

Do tego świetnie dobrany do roli Dr Connorsa nikt tutaj lepiej by nie pasował. W Restarcie serii Dr Connors to istne nieporozumienie.

MaXXi

No bez przesady,W tasm aktor był dobry-aczkolwiek do Dylana mu daleko.Poza tym brakowało mi tego co lizard miał w komiksach- taka troska i oddanie rodzinie ,w filmie pokazali go jako szalonego doktorka a nie jako desperata który chce odzyskać ręke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones