Dylan McDermott

Mark Anthony McDermott

7,2
6 871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan McDermott

Moim zdaniem jest bardzo podobny do Davida Schwimmera. Wy też tak uważacie?

darudee

faktycznie, coś w tym jest ;]

darudee

A mnie z kolei bardzo przypomina Cliva Owena:) Oglądając American Horror Story ciągle miałam wrażenie, że on grał w Children of Men.

rabarbara87

No właśnie!!! Jak weszłam na stronę AHS to patrze i mowie "niemozliwe" myslalam ze gra w tym wlasnie Cilve Owen i stwierdzilam, ze musi byc mega odjechane jak taki aktor filmowy gra glowna postac w serialu :) aaaaaaaaaaale nieeeeeeeee :) mega podobny

darudee

Zgadzam się całkowicie :D

darudee

Wiedziałam, że z kimś mi się kojarzy ;) popieram ^^

darudee

Bardziej przypomina Michael T. Weiss

darudee

Jak ogladałam "The Perks of Being a Wallflower" to myślałam, że to on, więc to mówi samo za siebie :-)

darudee

Jak go zobaczyłem po raz pierwszy to się zastanawiałem czy ktoś taki temat już założył tutaj. Faktycznie bardzo podobny do Rossa :)

darudee

mega podobny :)

darudee

Zgadzam się! Oglądając Ally McBeal z jego udziałem pomyślałam tak samo!

darudee

a wg mnie strasznie podobny do Cliva Owena.

mrs robinson

Cilve Owen jak nic!

darudee

Wybacz, ale po zdjęciu profilowym to on z Butlerem mogą uchodzić za braci-bliźniaków. ;)

darudee

Jest podobieństwo

darudee

a mnie przypomina Adama Levine. cały pierwszy sezon American Horror Story o tym myślałam. może to przez te małe oczka...

olczysko

Morda jak wszystkie. Dla mnie podobny do Colina Donnell'a, kumplowi przypomina Grabowskiego, ale jest niewidomy, takze trzeba mu wybaczyć.

darudee

Mnie bardziej przypomina Clive'a Owena.

Zuzhet88

Cilve Owen jak nic!

darudee

Oglądam od niedawna serial American Horror Story i byłam przekonana, że główny bohater to właśnie David Schwimmer tylko już nieco starszy...oni są jak bracia bliźniacy!!!

darudee

Dylan McDermott, Clive Owen, David Schwimmer, Adrian Paul. Wydaje mi się, że wszyscy czterej panowie mają jakiś wspólny mianownik.

Cryptlord

Może jeszcze trochę Jerry O'Connell

darudee

PRZECIEZ ON WYGLADA JAK STARSZY BRAT ADAMA LEVINE Z MAROON 5 , TYLKO BEZ DZIAREK ..

darudee

totalnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones