Dylan McDermott

Mark Anthony McDermott

7,2
6 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan McDermott

i z wiekiem coraz bardziej seksowny, nie tylko kobiety są jak wino...

http://uk.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2011919/293.ahs.cm.101911.jpg

pasha333

Dla mnie nie jest przystojny, w ogóle.

pasha333

również uważam, że jest bardzo przystojny ;) w zasadzie to nie powinien wydawać mi się atrakcyjny bo to nie mój typ urody - wolę blondynów - ale naprawdę jest pociągający. ma w sobie coś drapieżnego. o dziwo zauważyłam go dopiero w American Horror Story, choć po raz pierwszy widziałam go w The Perks of Beign a Wallflower. zauważyłam go dopiero w AHS ze względu na jego nagie sceny xP jest świetnie zbudowany, to muszę przyznać.

pasha333

Zgadzam się! Kręci mnie niesamowicie i nie pomyślałabym że ma około 50 lat. Też zauważyłam go dopiero w AHS a później zdałam sobie sprawę ze oglądałam go w wielu innych filmach. Poza tym ma świetne oczy.
Za czasów młodości wyglądał jak cipa, przepraszam za wyrażenie ale tak, im starszy tym przystojniejszy choć w Automata nie mogę na niego patrzeć xP

hug_ya

a ja dosłownie kilka dnie temu oglądałam "Dziewczynę z Jersey" i rzeczywiście wygląda tam... nieciekawie :P

pasha333

on albo ma najlepszego chirurga w USA albo zawarł pakt z diabłem ;) niedowiary, że facet ma 53 lata.

pasha333

oj dziewczyny, wpiszcie w google: yoga twarzy, te mięśnie też się ćwiczy i są jedrne bez operacji.

To mężczyźnie są jak wino, kobiety mogą się depilować do 30, a te najlpeszedo max 35 lat :D

backu

To ostatnie zdanie to żart od jakiejś dziewczyny z netu [który tylko cytuje] żeby nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones