Dylan McDermott

Mark Anthony McDermott

7,2
6 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan McDermott

Mam pytanie do filmwebowców - sprawdźcie w wolnej chwili na youtubie dowolny game-play z gry, którą wymieniłem w tytule i proszę, odpowiedzcie na moje pytanie - widzicie podobieństwo:)?

Einshaew

To samo powiedziałem wczoraj oglądając American Horror Story... ten facet powinien być aktorem grającym pierwsze skrzypce jeśli powstałaby ekranizacja gry.

Einshaew

A jeszcze bliżej mu do Nathana Draka z Uncharted.

vincent866

Podobno Ellen Page chce zaskarżyć twórców TLoU za bezprawne wykorzystanie jej wizerunku przy tworzeniu Ellie.

Gra sama w sobie jest zajebista - również dodatek - ale wątpię, czy jakakolwiek ekranizacja powtórzyłaby ten sukces.

Einshaew

Do Ethana Marsa z "Heavy Rain" też jest podobny xD

Einshaew

Po prostu jeśli Sony zdecyduje się na filmy na podstawie wyżej wymienionych tytułów to mają już gotowego aktora. Nie trzeba nawet nic przy nim majstrować ani charakteryzować. Drogi tez nie powinien być bo nie jest w w 1 lidze liczących się aktorów męskich. Po prostu to urodzony Nathan Drake są jak 2 krople wody.

Einshaew

The Last Of Us? Tylko Hugh Jackman!

_John_Doe

Jakcman jest świetnym aktorem, nadawałby się no ale proszę Cię ;] McDermott to skóra zdarta z Joela, więc po co imitacja, skoro masz idealną kopię?

Einshaew

No właśnie nie z Joela, a Drake'a.

senskomiksu

MYSLE ZE JEDNAK BARDZIEJ Z JOEL'A.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones