Dylan Minnette

Dylan Christopher Minnette

7,6
10 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan Minnette

Zawsze lubiłem Dylana. Bardzo dobrze poradził sobie w "Gęsiej skórce", a nawet zapadł mi w pamięci z serialu "LOST". Nawet w tych mniejszych rólkach, jak w "Labiryncie" pokazał się z niezłej strony, jednak to co pokazał w "13 powodach" po prostu mnie zachwyciło. Jako fan książki miałem dosyć sporę wymagania co do obsady i Minnette (w Polsce jego nazwisko brzmi nieco zabawni :P) im sprostał. Postać Claya z pozoru może niezbyt wymagająca, ot taki zwykły nastolatek, lecz aktor spisał się genialnie. Nawet na chwilę nie zniża poprzeczki swojego aktorstwa, naturalnie modulując głosem oraz bogatą mimiką. Udowodnił, że nie jest tylko dobrym aktorem, ale zaprezentował zgrany duet z Langford, obdarzony naturalną chemią. Po tym występnie zamierzam śledzić kolejne filmy z jego udziałem :)

theszymonfilipiak

kogo grał w Lostach?

flaviiiag

Miał epizodyczny występ w serialu. Grał syna Jacka :)

theszymonfilipiak

Właśnie przeanalizowałam to i faktycznie! Super! Fajnie, że się tak rozwinął i gra teraz główną rolę w serialu :)

theszymonfilipiak

A ja jestem właśnie po pierwszym odcinku "13..." i wciąż się zastanawiam, skąd go właściwie kojarzę (pewnie z "Mentalisty", chociaż młodego Scofielda też mogłam widzieć, ba nawet Wenthwortha kiedyś w PL widziałam) - przewinął się w kilku serialach, które oglądałam, ale gościnnie, do tego sporo lat temu. Twarz znajoma i charakterystyczna - poza tym, że jest podobny do http://www.filmweb.pl/person/Guillaume+Canet-7662

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones