Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien

Dla tych, którzy nie widzą w jego grze ani grama talentu, publikuję ten post. Jeśli ktoś nie rozumie, dlaczego Dylan znajduje się tak wysoko w rankingu, zachęcam do obejrzenia odcinków 17 i 18 trzeciego sezonu. Jego gra aktorska w tych odcinkach serialu jest (MOIM zdaniem) fenomenalna. Absolutnie powalił mnie sposób, w jaki ukazał wszystkie emocje. W odcinku 17 jest średnio, ale jeśli się go obejrzy, odcinek 18 robi jeszcze większe wrażenie.

revira

Zgadzam się z tobą 100%. Ja też uważam, że zagrał w nich świetnie i ogólnie jest dobrym aktorem. Nie wiem czemu ludzie się go tak czepiają, bo zasługuje na to miejsce w rankingu.

revira

Zgadzam się. Chłopak ma ogromny talent i jestem pewna, że kiedyś będą się o niego bili by zagrał w filmie/serialu czy wystąpił w reklamie. Ważne tylko, by mu sława nie uderzyła do głowy, ale zdaje się być normalnym chłopakiem, więc oby taki pozostał :)

revira

Popieram całkowicie. Chłopak ma niesamowity talent, a w Teen Wolfie jest po prostu rewelacyjny i bije na głowę pozostałych!

revira

Mam dokładnie takie samo zdanie,jest naprawdę zdolny. Mam tylko nadzieję,że będzie miał szanse jeszcze bardziej się wykazać w jakieś ciekawej produkcji.

revira

Moje zdanie jest takie samo. On ma naprawdę ogromny talent i zasługuje by być wysoko w rankingach. Jego mimika jest fenomenalna, u żadnego innego aktora nie widziałam takiej, a przeobrazić się potem w postać dramatyczną to jest naprawdę coś. Wielki szacun!

revira

Dla podkreślenia jego talentu, proponuję obejrzeć jego filmiki, które zamieścił na youtube. Gość jest genialny.

A teraz podobno na twitterach obsady Teen Wolf wylądował taki filmik:
http://go-a-w-ay.tumblr.com/post/78743619456/annehathawillannehathaway-someone-s end-this-to
To Dylan? :D

xena_4

Tu nie chodzi tylko o jego grę aktorską w serialu, obejrzyjcie sobie filmy z nim w roli głównej. Chłopak ma talent! Jest jeszcze młody więc wyrobi się jeszcze bardziej i nauczy czego trzeba. Aktorstwo też wymaga pracy i czasu, aktorzy całe życie dążą do perfekcji.
Dla mnie osobiście jest świetny !

niemcowaa

Podałam przykład serialu, ponieważ moim zdaniem to właśnie w drugiej części trzeciego sezonie Teen Wolfa widać jego aktorską ewolucję. W filmach pełnometrażowych (Stażyści, The first time) widać jego potencjał, ale niekoniecznie jego gra powala na kolana. Pewnie dlatego, że jego role dotychczas nie były zbyt ambitne (to na szczęście zmieni się wkrótce). Ale 3b TW, gra chłopca, który zostaje opętany. Jego mimika twarzy oszałamia - w jednej chwili płacze i zmiękcza wszystkich w około, zmuszając ich do wiary, że jest sobą - tym niewinnym nastolatkiem, który nie chce nikogo skrzywdzić, by zaraz potem sadystycznie się uśmiechnąć i udowodnić, że wciąż jest mrocznym duchem, który pragnie chaosu i śmierci swych wrogów. To niesamowite. Jego potencjał zaczął ujawniać się już w pierwszej części 3 sezonu, min. w scenach, w których pragnął chronić ojca, ale dopiero teraz, jako Nogitsune, całkowicie mnie zauroczył swoją grą. Z niecierpliwością oczekuję premiery The maze runner. Thomas w książce wydaje się bardzo trudną postacią do odegrania, więc Dylan będzie miał ogromne pole do popisu i podwyższoną poprzeczkę jak jeszcze nigdy dotąd.

revira

Ok. Zgadzam się z Tobą, masz rację. ;) Mi od początku serialu Stiles utkwił w głowie i czekałam, aż w końcu rozwinie się z nim jakiś głębszy wątek. I nie zawiodłam się. ;) Mnie on rozśmiesza do łez. Jest bardzo naturalny. Jest jeszcze młody więc sądzę, że jego gra aktorska może się jeszcze w dużym stopniu poprawić. Brakuje mi tylko bardziej rozwiniętego wątku miłosnego z nim w roli głównej. Ale może jeszcze coś się zmieni. Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek TW ;)

niemcowaa

Ja mam tylko ogromną nadzieję, że chłopakowi nie uderzy sława do głowy. Ostatnio wyciekły informacje o jakimś incydencie, który ukazuje Dylana pod wpływem alkoholu i bardzo agresywnego wobec kolegów z planu. Nie wiem szczerze mówiąc ile w tym prawdy, w większość takich artykułów internetowych nie można wierzyć, ale biorąc pod lupę inne młode gwiazdy Hollywood, stoczenie się na samo dno jest dość prostym i szybkim procesem. Więc naprawdę trzymam kciuki, by Dylan rozwijał swój talent i nie zboczył na złą drogę, bo cholera, to mój ulubiony młody aktor i chciałabym zobaczyć go jeszcze wiele razy na dużym ekranie!

revira

a czy to przypadkiem nie chodzi o ten filmik? :D https://www.youtube.com/watch?v=1-978WHtSeg bo jeśli tak to były to tylko wygłupy i moim zdaniem wyszło nawet całkiem śmiesznie :D

revira

Mi się wydaje, że zachowanie sławnych/popularnych osób czasem jest zbyt mocno przez media wyolbrzymiane.

revira

Spokojnie co do tego filmiku :) To scenka którą sobie wymyślił razem z Tylerem. Jest to udawane. Mówili o tym że chcieli nagrać Dylana w wersji void czy coś takiego :) W dodatku był całkiem trzeźwy :) Jest gdzieś wywiad z Tylerem o tym jak to nakręcili :D

revira

Ja zgadzam się także z tym, poza tym uważam ze do tej pory jest świetny. Dajmy na to moment kiedy nabrał mamę Scotta, ten moment szczególnie utkwił mi w pamięci, w paru sekundach pokazuję dwie różne twarze, to jest boskie <3

PaulaGlee25

Dokładnie tak. Nie mogłam się napatrzeć :D

PaulaGlee25

Zgadzam się, w tej scenie był nie do pobicia. ;) Mistrzostwo !

niemcowaa

Prawda? To było takie ekipckie. Dla mnie Dylan jest świetny, do tego że cudownie gra, to jeszcze ma wygląd zwykłego chłopaka, a nie jak lalusia, uwielbiam go takiego! ;D

PaulaGlee25

I chyba ten jego urok tak na nas działa ;)

niemcowaa

Dokładnie ;D

revira

Zgadzam się!! Chłopak ma naprawdę świetne zdolności aktorskie jak na tak młody wiek. Mam nadzieję, że jeszcze będzie o nim głośno, bo naprawdę na to zasługuje :)

revira

Aktor fenomenalny. Mam nadzieję, że nie będzie marnował talentu w jakiś słabych produkcjach. Czekam z niecierpliwością na premiere jego nowego filmu :)

revira

całkowicie się zgadzam, jest genialny... no i bosko wygląda, ale to szczegół :)

klauduss10

Dla mnie jest to irytujący aktor/postać (czasem trudno stwierdzić czy postać jest tak zjeb... czy to gra aktorska mnie irytuje). Po obejrzeniu jego podwójnej roli w 3 sezonie teen wolf zacząłem się zastanawiać czy nie oceniłem go zbyt pochopnie. Podobny zgryz miałem , kończąc misfits(wątek grany przez Iwana Rheona). Jednakże w przypadku tego drugiego, po obejżeniu GoT nie mogłem nie docenić postaci Ramsey`a. Iwan Rheon gra bardzo dobrze. Jego zagubiony, skrepowany społecznie dzieciak oraz psychopatyczny spadkobierca z nieprawego łoża to kreacje w 100% przekonywujące. Tego samego niestety nie można powiedzieć o "próbach" Dylana O'Briena, który jest nudny i mało przekonywujący. Możliwe iż zmienię swoje zdanie po obejrzeniu Maze Runner. Na to jednak jeszcze muszę poczekać, ponieważ nie zamierzam wydawać pieniędzy na seans w kinie z OBrienem w roli głownej. Pozdrawiam

ps. to jest moje zdanie, jeśli się ktoś z nim nie zgadza, to ma do tego prawo. Można ów dezaprobatę wyrazić bez hejterstwa i obrażania innych.

Blake89

na pocieszenie dodam, że przy pozostałej obsadzie TW nie wypada najgorzej. Scott mcCall/Tyler Posey jest gorszy(m.in.). A osobom, które Tylera Hoechlina(Derek) oglądają w tym serialu pierwszy raz, gorąco polecam "Drogę do Zatracenia". Świętnie się tam spisuje partnerując TOMOWI HANKSOWI.

Blake89

Ja tam nie widzę w występie Dylana nic szczególnego jeśli chodzi o jego rolę TW. Ot, gra sympatyczną, lubianą postać i tyle.
Żaden szał jeśli chodzi o aktorstwo to nie jest;)

WhiteDemon

Dla mnie Dylan jest dobrym aktorem, ale szanuje jak ktoś uważa inaczej. Dylan jest moim ulubionym aktorem ;)

PaulaGlee25

Spoko;)

revira

Ja się tam nie znam na grze ale wkurza mnie ta moda na jego osobę na portalach typu tumblr. Jakoś nie wzbudza ten koleś we mnie sympatii. Mam na myśli aktora i to co widziałam w wywiadach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones