Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien

Nie rozumiem naprawdę dlaczego ludzie się tak bardzo czepiają Dylana. Owszem jest bardzo przystojny, ale pamiętajmy, że jest świetnym aktorem. W 3 sezonie 'Teen Wolf' i w 'Więzieniu labiryntu' pokazał na co go stać. Zdecydowanie zasłużył na miejsce w pierwszej 100. Nie mogę się doczekać następnych filmów z jego udziałem :).
Kieruje moje błagania do dziewczyn, które dają 10 dla aktora tylko za jego buźkę - ogarnijcie się i nie oceniajcie jeżeli nie potraficie ocenić gry aktorskiej.

niki224

Zgadzam się. Bo w TMR to spoko, poszło mu świetne, ale to co pokazał w 3 sezonie Teen Wolf, to wybaczcie zasługuję na 10, tam zostawił całkowicie daleko za sobą, każdego aktora z serialu. Dla mnie ma 10, za grę aktorską! Czekam na dalsze filmy z jego udziałem ;)

PaulaGlee25

3 sezon był cudowny. Chciałabym żeby jeszcze kiedyś miał okazję wcielić się w "tego złego". :D

użytkownik usunięty
niki224

Zgadzam się. W TMR i 3B Teen Wolf pokazał na co go stać. Może nie ma jeszcze większogo doświadczenia. Nie porównujmy go od razu do takiego Johny'ego Deppa. Ale on umie świetnie grać. Zobaczymy co przyszłość pokaże. Jest jesdnym z moich ulubionych aktorów.

Ale nikt go nie porównuje, tylko większość osób z Polski, mówi o nim takie nie przyjemne rzeczy, bo jest przystojny i widzą że ma dużo fanek. A nie oceniają jak gra. Dylanowi jeszcze wiele do takim wspaniałych aktorów, którzy są naprawdę doświadczeni, ale myślę że Dylan doskonale idzie w tym kierunku, aby stać się naprawdę cenionym aktorem. Ja tam go uwielbiam :)

PaulaGlee25

dokładnie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones