Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien

No więc 3 lata temu oglądałam go w teen wolfie , i musze przyznać że naprawdę byłam zauroczona całą tą jego postacią , no ale wszystko sie kiedyś kończy. No i w tym roku jako fanka serii książek Więzień Labiryntu ( której pierwszą część czytałam 4 lata temu ) ponownie spotkałam się z tym aktorem właśnie w pierwszej części ekranizacjii książki którą tak bardzo lubiłam. Moje pierwsze wrażenie to wchodze na filmwebie na strone o Więźniu Labiryntu bo chciałam się na to wybrać i pierwsze wrażenie to " O kurde to ten z Teen Wolfa !!(xd) ) no i rzecz w tym że bardzo się obawiałam tego że ta jego postać Stilesa odbije się na postaci Thomasa którą ja przecież tak bardo podziwiałam . Ale wychodząc z kina byłam w kompletnym szoku ! Dylan nie dość że ani trochę nie dał po sobie poznać że grał Stilesa to jeszcze zagrał Thomasa dokładnie tak jak to sobie wyobrażałam ! Mówie wam , to młody Matt Damon :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones