Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien

Wydaje sie byc bardzo fajnym człowiekiem no i bardzo wyluzowany przed kamera. super

pancurek69

tez tak sadze :D

olcia_pll

Jak będzie grać jak w Teen Wolfie to uważam że czeka go świetlana przyszłość.

Lantis

tak dokladnie ! w moich oczach jest rewelacyjnym chlopakiem i mam nadzieje ze bd grał w wielu filmach !

PinkFlower

Dylan jest taki sam jak Stiles więc nie wiadomo czy on umie dobrze grać, nie tylko komedie. Chciałabym go zobaczyć w jakimś filmie ale poważniejszym

laurus007

jest młody ..a ten serial otworzy mu drzwi do aktorskiej kariery ;P na YT są jego filmiki hahaa polecam polecam ..idzie sie poplakac ze smiechu

PinkFlower

oglądałam wszystkie, to naprawdę nie mogłam ze śmiechu. z nim to na pewno muszą się dobrze bawić ;D dobry gościu

pancurek69

Uroczy jest i ma całkiem ładną buzię ^^ Na razie tylko w Teen Wolf go widziałam, ale liczę, że zagra w czymś jeszcze.

pancurek69

Niedawno oglądałam z nim The first time, wcześniej tylko w Teen Wolf go widziałam. Chciałam zobaczyć jak sobie radzi w czymś innym niż TW, i nie zawiodłam się, w the first time zagrał bardzo dobrze, a do tego bardzo dobrze wyglądał.
Jak na mój gust - niezłe ciacho z niego :)

zane_d

no rzeczywiście, ale w TW nie widać że to takie ciacho ale w the first time zmienił się jakoś i teraz wygląda sexy ;p Dobrze grał w tym filmie :)

pancurek69

Dokładnie - wyluzowany przed kamerą, rzadkie jakoś u aktorów. Gościu jest naprawdę spoko , mam nadzieję, że coś z niego wyrośnie, bo zapowiada się, że owszem. Jestem świeżo po seansie "The first time" i dał tam radę, ale miałam wrażenie, że przeholował z solarium...

pancurek69

Zabawny i sympatyczny aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones