Ed Helms

Edward Parker Helms

7,8
17 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Helms

no właśnie zastanawiam się jak zrobili mu brak zęba??? wygląda naprawde realistycznie, nawet na początku myślałam że faktycznie go nie ma:D
bardzo pozytywny aktor

medb3

Pomalowali czarną farbą, chyba nie ma innego sposobu (nie wliczając 'efektów komputerowych'). :)

lolez

oglądałam film kilka razy i za każdym razem dziura wygląda, że tak powiem, w 3D;D
nie wygląda na czarną farbę choć rzeczywiście to chyba jedyne rozwiązanie

medb3

Nie wiecie ?
każdy aktor ma tak lśniąco białe zęby, ponieważ są sztuczne. Wymieniają je potem w zależności od filmu. Niektórzy wkładają sobie żółte zęby. A jego rola wymagała, żeby wyjął jeden z tych zębów.

Pozdrawiam

darcus1

To prawda.

darcus1

Jak dla mnie wcale nie mają sztucznych zębów tylko wydają fortunę na specjalistów. A np. żółte zęby są sztuczne. Nie chcę wszczynać kłótni tylko uprzejmie radzę pooglądać filmiki z planu filmów o zombi czy coś w tym stylu.

medb3

Zapewne było to robione techniką kluczowania koloru, pomalowali tego zęba na zielono i wykluczowali zielony, a jame ustną za zębem dorobili komputerowo ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Watson

oooo no wielkie dzięki;D wiedziałam że wygląda aż zbyt prawdziwie;)

Tom_Spark

dokładnie

medb3

Ostatnio znalazłam filmik z wywiadem z aktorami z Kac Vegas. I jeśli mój angielski nie jest aż tak fatalny to zrozumiałam że Helms miał rzeczywiście do filmu usuwany ząb przez dentystę a teraz ma piękny implant :D (w końcu nadal ma świetny uśmiech) :D

medb3

:D Nie sądziłem, że najprostsze rzeczy można tłumaczyć na tyle sposobów. Haha
Po prostu wyrwali mu ząb a potem wstawili. Co w tym dziwnego? Prostsze i mniej kosztowne niż "komputerowe dorabianie jamy ustnej" :D Poczytajcie ile zachodu było z komputerowym wycięciem pieprzyka EnriqueIglesiasa w Desperado, a co najważniejsze na ile to wycenili. Mało jeszcze chyba filmów widzieliście, albo nie zdajecie sobie sprawy ile potrafią poświęcić aktorzy dla swojej roli. A tu wyrwać mały ząbek.. pfff też mi kłopot.

FMB

Wypowiedź aktora:
"Kiedy doszliśmy do scen z wyrwanym zębem próbowaliśmy kilku sposobów, takich jak zamalowywanie czy nawet zakładanie specjanych protez, które sprawiały, że wyglądałem jak koń... Po prostu poszedłem do swojego dentysty i usunął mi go na 3 miesiące."

FMB

poswiecenie dla roli:D

myhu

ja ogladałam wywiad z aktorami. i Ed tam mowi ze jako nastolatek miał juz wstawiany sztuczny ząb bo miał jakis mały wypadek/zdazenie, nie wiem. Pomyslal ze moga to wykorzystac do filmu, poszedl do dentysty i zapytal czy moze wyjac implant na czas krecenia filmu. dentysta powiedział ze jaknajbardziej. no i tak oto Ed rzeczywiscie nie miał zęba w filmie :)

medb3

O ile pamiętam Jim Carey spiłował sobie ząb do Głupiego i głupszego

medb3

stracił w młodości. Jak można wierzyć w to, że aktorzy sobie wymieniają zęby do roli XD jprdl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones