Ed O'NeillI

Edward Leonard O'Neill, Jr

8,7
5 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed O'Neill

Wyrazisty, szalenie dowcipny i zabawny, ironiczny, magnetyczny, po prostu niepowtarzalny... Są aktorzy jednej roli - Ed z pewnością do nich należy. Ale za to jaka jest to taka rola, o której mnóstwo ludzi na całym świecie będzie pamiętać na wieki.

pacyfista4

Masz racje, o tej roli ludzie beda pameitac przez wiele lat, serial krecony przez 11 lat i Ed jako Al - dla mnie mistrz w tej kwesti :)

Alicja_kosmitka

W pełni się z Wami zgadzam, mistrz nad mistrzami, nie rozumiem ludzi którzy nienawidzą tego serialu...jak dla mnie najlepszy serial komediowy jaki kiedykolwiek powstał:-)

pacyfista4

magnetyczny w jakim sensie? bo jako Al Bundy przyciągał muchy i nieszczęścia?

pacyfista4

Racja, jako Al był niesamowity, ach to jego ironiczne poczucie humoru, ten sarkazm...

użytkownik usunięty
pacyfista4

Zgadzam się, wspaniale tam zagrał, czas się wziąć i obejrzeć wszyskie filmy z nim

pacyfista4

To prawda jako Al Bundy po prostu the best!

sebastian22221

Bandi!:D coool

sebastian22221

Dokładnie ;]

Sanjana1995

Al Bundy - mistrzostwo świata :)

pacyfista4

zgadzam się z tobą :)

pacyfista4

Niby kultowy serial a tutaj ma 6.5, dla mnie zawsze będzie ten serial na 10.

pacyfista4

Za ten film Ed przeszeł do historii kina, nikt lepiej by tego nie zagrał.

frycek49

I chyba łapię dla czego zakończyli emisję serialu. Przez pewien czas Ed był najlepiej zarabiającym aktorem serialowym w USA....a co za tym idzie również na świecie. W pewnym momencie za jeden odcinek Bundych dostawał milion czy trzy miliony dolców. Więc nic dziwnego. Pewnie nie chciało im się bulić tyle kasy na gaże dla aktorów bo pewnie reszta trzepała z odcinka też niezłe kokosy.

christinearron

Skończyli, bo się zestarzeli i w ogóle jak dla mnie to na siłę to ciągnęli. Nie było już tej "magii", co w początkowych i środkowych sezonach.

tuuupac

Przynajmniej wiedzieli kiedy zakończyć serial a nie tak jak Kiepskich ciągną w nieskonczoność.

Ruben_fw

Że tak odpowiem po 3 latach. Moim zdaniem powinni zrobić ostatni, pożegnalny sezon i logicznie zamknąć całość, a nie nagle "urywać" tak jak to miało miejsce.

pacyfista4

Ed to jeszcze jim ze Wspólczesnej rodzinki, widziałem go jesscze w Mimi vice sezon 1 ep 2.

pacyfista4

Wspaniały serial bo wolny od chorej lewackiej poprawności politycznej

magik30

... jak również prawackiemu wstecznictwu, ograniczonym horyzontom umysłowym i zadufaniu w sobie konserwatystów.

pacyfista4

dzień dobry lewaku. Jak tam walka o pokój ?. Skoro nie masz nic sensownego do napisania to powiedz mi po co zaśmiecasz forum spamem ?

magik30

Równie dobrze tobie mogę zadać to pytanie, prawaku. Poza tym sam Jezus był lewakiem, jak masz trochę oleju we łbie to to dostrzeżesz.

magik30

Poza tym nie jestem lewakiem a liberałem, a to jest różnica. Ale tacy jak ty zaślepieni wobec tych, którzy myślą inaczej, pewnie różnicy nie pojmujesz. Masz na to zbyt ciasne horyzonty umysłowe.

magik30

Kto oglądał serial uważnie, ten pamięta, że Al Bundy kpił niemiłosiernie z poglądów swoich sąsiadów, którzy byli zwolennikami Partii Republikańskiej, czyli konserwatywnej (amerykańskiej odpowiedniczki PiS). I tyle w temacie...

pacyfista4

Jeśli chodzi o lewaka i liberała to oddziela ich ostry cień mgły czyli tyle co nic (w dzisiejszych czasach (poglądy na świat). W poglądach na gospodarkę liberał w teorii nie jest socjalistą jak lewak.. Masz typowe wypowiedzi dla lewaka czyli są pełne faszystowskich wypowiedzi, które gardzą każdym kto ma odmienne (prawicowe) poglądy. Al kpił z poglądów Marcy, która w tamtych czasach modelowo prezentowała poglądy dzisiejszego lewactwa czyli demokratów ( ochrona klimatu, równość kobiet i wszelkiego typu ruchu np możliwość karmienia w miejscu publicznym). Ty serio masz ludzi za debili ??.

magik30

Istnieje spora różnica pomiędzy lewicą a liberalizmem. W internecie jest wiele artykułów na ten temat i nie widzę sensu, żeby je tutaj przytaczał. Poczytaj trochę więcej na ten temat, zamiast wygłaszać niezgodne z prawdą tezy. Jakbyś trochę bardziej siedział w temacie, to wiedziałbyś, że faszyzm to doktryna polityczna typowa dla skrajnej prawicy a nie dla lewicy. Faszyści niemieccy i włoscy w okresie II wojny światowej, to była skrajna prawica. Pragnę zauważyć, że to ty zaatakowałeś mnie pierwszy na tym forum. A mnie po prostu wkurza, gdy ktoś portal filmowy, czy jakikolwiek inny nie związany z polityką, używa do ideologicznej walki, politycznych sporów itp. Właśnie tacy trolle internetowi mnie wkurzają, więc nie bądź zaskoczony moja ostrą ripostą. Nie prawdą jest, żebym gardził każdym, kto ma inne poglądy niż ja. Po prostu nie lubię osób o przeciwnych poglądach, ale ich szanuję i nimi nie gardzę. Twoja wypowiedź wskazuje natomiast, że to ty gardzisz osobami, którzy mają światopogląd inny niż twój. Już w samym określeniu "lewak" można wyczuć dużo nienawiści, pogardy, lekceważenia. Ochrona klimatu, równość kobiet i walka o możliwość karmienia w miejscu publicznym to nie są postulaty tylko lewicy, ale wszystkich rozsądnych, szlachetnych ludzi, którzy chcą, żeby na tym świecie żyło się lepiej, zdrowiej, przyjaźniej.

pacyfista4

wzruszyłem się ... zaatakowałem ?
"... jak również prawackiemu wstecznictwu, ograniczonym horyzontom umysłowym i zadufaniu w sobie konserwatystów"

Co do dalszej wypowiedzi lewaku, ubierający się w szaty niewinności to piszesz totalne głupoty i bzdury. "Ochrona klimatu, równość kobiet i walka o możliwość karmienia w miejscu publicznym to nie są postulaty tylko lewicy, ale wszystkich rozsądnych, szlachetnych ludzi, którzy chcą, żeby na tym świecie żyło się lepiej, zdrowiej, przyjaźniej." To typowe lewackie postulaty, które próbowałeś ubrać w republikańskie szaty. Al Boundy był republikaninem a jego sąsiadka demokratką. Trudno dyskutować z człowiekiem, który albo tego nie rozumie albo kłamie że nie rozumie i maniluluje. Faszyści niemieccy to była lewica. Narracja ze to prawica to lewackie klamstwo. Jego partia to narodowy socjalizm. A z czym ci się lewaku kojarzy socjalizm ?? pewnie z prawicą, która rozdaje nie swoje pieniądze w różnych programach. ?. W Państwie hitlera, dzieci należały do Państwa. Oczywicie hitler manipulował i czerpał też z prawicy. W każdym razie mogę ci przyznać nawet ze hitler to prawica. Nie zmienia to wiele w ogólbym rozrachunku ofiar lewicy i komunizmu. Od Stalina poprzez Mao po Polpota i Che. Ten ostatni jest bohaterem młodzieży lewackiej, która uważa go za bojownika o wolność.

Zgadza się to portal filmowy. Wyraziłem swoja opinię ze to ostatni serial bez politycznej poprawności. Dorobiłeś ideologię. Zasiałeś wiatr i zbierzesz burzę. W dodatku przegrasz w tej dyskusji bo lewactwo to chora ideologia nienawiści i pogardy

magik30

Jeśli chcesz tkwić w błędnych przekonaniach, to twoja sprawa. Wszystko widzisz tak, jak chcesz widzieć, a nie jakim jest naprawdę. To ty mnie tu pierwszy zaatakowałeś dorabiając do tego serialu jakąś antylewicową ideologię i nie chcesz zauważyć autorzy kpią z wszystkiego i wszystkich i nie opowiadają się za żadną ideologią. Jeśli chcesz prowadzić swoje internetowe walki ideologiczne to polecam inne portale. A ja nie jestem ani lewicowcem ani prawicowcem, tylko LIBERAŁEM. Dostrzegam tylko samo zła, które wyrządziło rządy lewicowe jak i prawicowe na przestrzeni dziejów. Jeśli na siłę chcesz zrobić ze mnie lewicowca, to widać, że masz już kompletnie spaczona psychikę przez prawicową propagandę.

magik30

A prawactwo to niby ideologia miłości i szacunku wobec innych, cwaniaczku??? To właśnie z prawej strony sceny politycznej płynie pogarda wobec imigrantów, ludzi o innej orientacji seksualnej czy kobiet walczących o równe z mężczyznami prawa. Weź się puknij, człowieku... Ja nie opowiadam się za żadną ze stron, ale wydaje mi się, że lewica częściej opowiada się za wolnością jednostki, szacunkiem wobec mniejszości, ludzi najsłabszych, społecznie wykluczonych (czyli prawami człowieka po prostu) a nie tylko za większością, prawem bogatszego, silniejszego, przymusem i bezduszną hierarchią społeczną...

pacyfista4

Jak na lewicowca, który wyznaje pacyfizm i miłość każdemu człowiekowi to sporo w tobie jadu nienawiści i pogardy. Nie zauważyłem aby była pogarda ze strony prawicy dla Białorusinów cz Ukrainców (mimo że ci się dopuścili ludobójstwa na Narodzie polskim i nadal za to nie przeprosili). Otrzymują wsparcie i pomoc przy pracy. Jesli natomiast mówisz o nielegalnie przybywających osobnikach, którzy nie chcą pracować a życ z zasików bo lewactwo rozdaje pieniądze (nie swoje), terroryzować europejczyków i wymuszać swoja kulturę nie szanujac obyczajów domowników Europy - to tak Prawica nie zgadza się na to i by szybko z tym skończyła. Jeśli chodzi o inną orientacje seksualną to nikt nie zabrania w Polsce im żyć i w 4 ścianach robić sobie co chcą. Dodam ze w Polsce nigdy homoseksualizm nie był karany ( na zachodzie było więzienie do końca lat 90tych). Ja lubie BDSM ale nie prowadzam na smyczy mojej partnerki na ulicy chociaż uważamy ze byłoby to nawet fajne :). Dlatego LGBT to ideologia taka jak komunizm i faszyzm i nie chodzi tam o homoseksualistów. Dlatego prawica to zwalcza. Kobiety i równe prawa - mógłbym ci napisać ze równouprawnienie kończy się na schodach gdy trzeba wnieść lodówkę na 4 piętro. Ale ze jestem prawicowcem a wiec osobą o rozwiniętym intelekcie to mogę powiedzieć ze generalnie gadanie ze kobiety są gorzej traktowane to mit przeszłości. Ładna kobieta wejdzie wszędzie :) Tak jak zaradny facet. Może gdzies kobieta zarabia mniej niż facet (to samo stanowisko) ale z drugiej strony czy w takiej prywatnej firmie, ktoś tą kobietę zmusza do pracy ?. Generalnie jest to gadanie lewaczek i wracanie do początku XX wieku gdzie faktycznie kobiety nie mogły ciężko pracować i miały ograniczone prawa. Na temat praw człowieka to chciałbym usłyszeć konkretnie gdzie prawica je łamie ?. Natomiast lewica w wielu miejscach świata, wprowadzała równość społeczną i zasypywanie nierówności społecznych. Kończyło się to zawsze tak samo czyli milionami ofiar. Jak sobie życzysz podam przykłady. Jak to lewica budowała socjalizm i nadal próbuje tu i ówdzie. W Europie zachodniej efektem tych prób są zamachy. Jeśli masz problem ze zrozumieniem powiązań - napisz to ci to też wytłumaczę.

Co do hierarchii społecznej to jak do tej pory nie wymyślono nic lepszego jak kapitalizm. A wiec są ludzie bardzo bogaci, klasa średnia i ludzie biedni. Ci biedni zazwyczaj są biedni bo są sobie winni (leniwi). Nowoczesny kapitalizm czyli inny od XIX wiecznego i początku XX wieku, zakłada wsparcie najsłabszych - ludzi chorych i nie radzących sobie. Opytmalnie jednak jest dążenie aby klasa średnia była największą grupą społeczną. Buduje to dobrobyt i bogactwo kraju i społeczeństwa. W Polsce prawicą jest konfederacja, która wzywa do obniżenia podatków. Nie mówię tu o Korwinienie, który jest ekscentrykiem jak na dzisiejsze czasy. PiS niestety ze swoim socjalem i rozdawaniu każdemu kasy bez obostrzeń staje sie lewicą juz bardziej. Ubiera tylko szaty patriotyczne. No ale nie jaki Trzaskowski na miesiac przed wyborami chciał ubrać kuszulkę z Polską Walczącą i iść na Marsz Niepodległości. Po przegranych wyborach (dzięki Bogu) 11 listopada znów idą wg Trzaskowiskiego faszyści.

magik30

Podoba mi sie lewacka logika. "Wolnosc, rownouprawnienie, demokracja" wszystko na tak, o ile tylko wszystko jest po ich mysli.
Co jest zlego w monoetnicznym i monokulturowym kraju. Nie kazdy kraj musi holdowac kulturze multi. Wystarczy ze na kazdym kroku uprawiacie homopropagande.

Losu7

w kraju mono te lewackie bzdury nie maja racji bytu bo kogo to zainteresuje ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones