Edmund Niziurski

8,6
42 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Edmund Niziurski

Szkoda, że nie nakręcili więcej filmów. Uwielbiam jego książki ale bardzo chciałabym zobaczyć,np. Dzidka Pokiełbasa w oczach reżysera.
Powstałyby bardzo dobre filmy dla młodzieży. Kto wie- może jeszcze wydarzy się cud?

rokka_onet_pl

Za to ja bym chciał zobaczyć ekranizację książki "Naprzód wspaniali".Szkoda,że nie udało się to w tamtych czasach,bo patrząc na dzisiejsze czasy była by to pewnie profanacja książki....

adrian90_2

OOO! Trylogia odżywolska na ekranie to byłoby coś wspaniałego, pod warunkiem, że nakrecono by to w latach 70/80.
Inny pomysł to "Siódme wtajemniczenie", ale do tego trzeba by naprawdę dobrego reżysera, który by potrafił zrozumieć o co chodzi w książce i w odpowiedni sposób to pokazać. Może Jan Jakub Kolski by podołał, bo w sumie kręcił filmy "metafizyczne" ?

adrian90_2

Tak tak tak

rokka_onet_pl

Dezederiusza chłopcze,Dezederiusza.Swoją drogą ja mogę się wziąć za reżysekr :D

rokka_onet_pl

Również bym tego pragnął, ale śmiem wątpić czy w obecnych czasach stać kogokolwiek na wyreżyserowanie dobrego filmu młodzieżowego.

rokka_onet_pl

https://www.youtube.com/watch?v=BHHVTjU2XPg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones