Edward Żentara

7,9
10 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Żentara

Edward Żentara nie żyje..... Teraz pewnie już wie, czym jest owa "cała jaskrawość". Spoczywaj w pokoju!

turtom

W dodatku podano, że popełnił samobójstwo... I smutek tego wszystkiego. Teraz już wiem, co oznacza, że czyjś śmiech może "obrazić wieczny smutek tego świata"...

turtom

Kolejnemu zatańczy już Niebieska tancbuda...

irish23_faurepavane

Zbierze się nas tam kupa luda....

turtom

Przykre. Cenię go głownie za rolę Janka Pradery.

denying

Mam to samo. To był majstersztyk niezależnie, czy się komuś film podobał, czy nie. Pozdrawiam.

turtom

"Siekierezada" została nakręcona w czasach kiedy w Polsce kręcono normalne filmy, a nie kolorowe modyfikowane pocztówki z reklamami "product placement", przetykane jełopowatymi dialogami wypowiadanymi przez przygłupów, którym się wydaje, że są "aktorami".

artpost1

Zgadzam się z tobą. No i genialna powieść, genialnego poety posłużyła za scenariusz.

turtom

Przewaznie grywał twardzieli i w zyciu prywatnym tez chyba taki był ale coś musiało sie wydarzyć że psycha mu siadła.
R.I.P
[*]

Glock

chodzą słuchy, że załamał się po porzuceniu przez żonę, ale nie wiem, czy to prawda, czy plotka; niezależnie od przyczyny - jego śmierć to wielka strata...

Aleksandra_aka_Alessia

Najpierw myślałem, że to żart wszedłem bowiem na tą stronę przed momentem, skończywszy właśnie oglądać "Karate po polsku". Dopiero odwiedziny jednego z bardziej poczytnych portali uświadomiło mnie, że to istotnie prawda...zadziwiający zbieg okoliczności, że właśnie dziś postanowiłem sobie przypomnieć ten film, a tu taka informacja. Szok i wyrazy współczucia bliskim Pana Żentary...

Aleksandra_aka_Alessia

Żona? W takim razie też stracił "Gałązkę Jabłoni". Ech nie mogę się powstrzymać od tej tkliwości i patosu. Od wczoraj mi źle. A w mediach Fakty i Wiadomości ani słowa na ten temat.... Najlepsi odchodzą po cichu...........

turtom

To,że jest Ci źle to patos?Bo nie rozumiem co nim jest.Ludzie okazywanie uczuć nazywają patosem...

turtom

Właśnie, cicho w TV, stąd dowiedziałam się o tym dopiero teraz! ...... Szkoda.

turtom

cała jaskrawość nie ma być-nie jest doznaniem pośmiertnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones