Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

Miał szansę na dalszą karierę, ale narkotyki wyprały mu mózg, a szkoda, bo był naprawdę obiecującym aktorem.

Mentire

A skad masz informacje ze narkotyki wypraly mu mozg? Tomografie jego przegladales? :-)

matleyoshka

Każdy kto jest poważnie uzależniony od narkotyków ma wyprany mózg i nie myśli racjonalnie :].
P.S. Jestem dziewczyną.

Mentire

Jak bedziesz kiedykolwiek brala narkotyki to sie wypowiedz. Bo na razie razi obluda i zaklamaniem... Pozdrawiam

matleyoshka

dokladnie. zasrane polaczkowanie. w szkolach ucza o witkacym ale to ze napierdzielal opiem absynt etc. to juz nie powiedza. poza tym ktos moze przezyc bez chlania cpania i innych uzywek 90 lat a moze byc wiekszym tumanem niz cpajacy/chlejacy 20-30latek ;] fakt pod wplywem substancji psychoaktywnych narkotykow (w tym alkoholu wszak to tez narkotyk) czy lekow czlowiek zmienia sie nie tylko pod katem fizycznym ale tez psychicznym i niektore odruchy pozostaja przez dluzszy okres czasu. po dluzszej abstynencji czlowiek wraca do siebie. w zaleznosci od czego sie detoksuje. dal mnie najbardziej zryte sa leki psychotropowe. no chyba ze ktos napierdziela od rana do wieczora rozne dragi. alkohol juz mniej ryje banie (no chyba ze zafundujesz sobie ciag 2tyg-miesiac na nonstopie bedac zayebanym czyli np pijac po kilkanascie browarow dziennie - wtedy juz naprawde korba sie wlacza). bardziej uklad trawienny w pierwszej kolejnosci. (za duzo o tym wiem. empirycznie poznalem) wracajac do furlonga to z chlopcow w fajnych przystojnych mezczyzn wielu aktorow sie zmienialo a ten sie po prostu zapuscil i tyle. ludzie ktorzy cpaja i chleja dbajac o siebie nie wzgladaja tak yle. no dobra y chlaniem pryesadyilem ale nie widac cyesto ye ktos jest w chronicznej fazie uzaleznienia.

NitroDNB

aaaaa crtl+shift ;]

NitroDNB

masz racje

NitroDNB

Ale ja nic nie mam do ludzi co czasem se wypalą jointa czy coś w tym guście. "no chyba ze ktos napierdziela od rana do wieczora rozne dragi. alkohol juz mniej ryje banie" - no właśnie o to mi chodziło, Edzio Furlong właśnie brał ciągle, dlatego jego kariera nie potoczyła się jakoś świetnie, a miał szanse.

Mentire

http://www.zimbio.com/photos/Edward+Furlong/Edward+Furlong+Attends+Court+Hearing /Rv3LpXG09CX
Co świrujesz dobrze wygląda.

jezi86

To zaćpane spojrzenie jest w pewnym sensie pociągające XD.

jezi86

o cholera!!!!!..... jak jakas babcia klozetowa bo metanolu ;D ja tez nie zawsze wygladam jak w avatarze... jak pare dni wakacyjny melanz potrwa jak jakis woodstock prawie, a woda nie sluzy do kapieli tylko do popijania wodki albo zagaszeniu kaca to tez nie jestem gepard w szczytowej formie ale furlong na tej focie mnie dobil...

NitroDNB

Zobaczymy jak będziesz wyglądał jak będziesz miał ponad 35 lat :D

kryszti

Czyli myslisz ze on tak wyglada z powodu wieku? :D

Mentire

Tak jakby ci którzy nie biorą narkotyków nie mieli wypranego mózgu, to czy i po jakie używki się sięga nie ma wiele wspólnego z intelektem. Alkohol, religie i tv też można podpiąć pod narkotyki tak ogólnie. Nie rozumiem tej tendencji ludzi zwalających wszystko na narkotyki, albo inne czynniki, zamiast na ludzką niedoskonałość. Koleś mógłby nie ćpać, a i tak się zapuścić w podobny sposób, umówmy się mało kto wygląda dobrze koło 40tki. Wiele czynników sprawiło, że wygląda ja wygląda, a przede wszystkim czas, który jest bezlitosny, niektórzy się srają i z syzyfowym trudem próbują o siebie zadbać i potem tym bardziej nie mogą pogodzić się ze starością.

kryszti

Gościu pewnie dostał okazję zagrania w filmach widać nie był urodzonym aktorem ale to nie powód by po nim jakieś paździerze z internetów pisały rozprawki.

Mentire

powinno być solidniejsze wsparcie dla młodocianych aktorów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones