Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

I czego mu zazdroszczę ? Większości wystarczyłaby sama gra przy boku Arniego... dla mnie natomiast największym sukcesem tego chłopaka jest wystąpienie w 2 teledyskach NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW ROCKOWYCH wszechczasów - "You Could Be Mine" - Guns n' Roses
"Livin' On The Edge" - Aerosmith
Gośc miał farta tym bardziej że to nie są ot takie tam piosenki ale jak dla mnie największe przeboje Axla i Tylera :D

WEJDER

masz świętą racje koleś:)chociaż mi bardziej podoba się you could be mine G N'R

What_The_Fuck

a Arniemu też zazdroszczę bo zagrał w you could be mine G N'G ale też do big gun ac/dc do filmu bohater ostatniej akcji

What_The_Fuck

po prostu aerosmitth ma lepsze piosenki niż Livin in the edge np Hole in my sole,Cryin,Crazy czy Angel a co do G N'R to zapomniałeś o sweet chil o'mine,welcome to the jungle i kilkoma innymi jeśli chodzi o dokonania axla

What_The_Fuck

Heheh wiem wiem i fenomenalny Garden of Eden, November Rain, Dont Cry, Welcome to the Jungle, Paradise City, Knockin on the Heaven Doors (chyba najlepszy cover na świecie)... no i dużo innych... Dude ja naprawde kocham Gunsów ale uważam że You Could Be Mine jest najlepsze (szczególnie Tokio '92 - kuuuuuuur...) Co do Aerosmith - I don't wanna miss a thing !!! Też FUCKIN' ROCKS !!! Ale pisałem o Furlongu a nie o niezaprzeczalnych przebojach Gunsów i Aerosmitha :D

WEJDER

:)no dobra..dobra...Garden of Eden mi się jakoś nie podoba a Paradise City raczej nie w moim guście ale cała reszta...Knockin on the Heaven's Door jest moim zdaniem lepsze od oryginału a wczoraj z merlina dostałem Appetite for destruction(wcześniej miałem tylko Gratest Hits,ale i tak słyszałem więcej piosenek niż jest na tej płycie) i to była jedna z najznakomitszych inwestycji:)

What_The_Fuck

To zainwestuj w obie Use Your Illusions :D To będzie inwestycja :D

WEJDER

no w końcu to jest obok Appetite for destruction ich najlepsza płyta ale większość na niej to ballady a ja wole coś mocniejszego coś co daje kopa chociaż na use your illusion jest november rain moja ulubiona ballada G N'R może dlatego że jak jej słucham to wyobrażam sobie że tańcze z dziewczyną z którą chyba nigdy nie będe...

What_The_Fuck

Oho... Zaczyna się... Ludzie ogarnijta się wreszcie... Ty znasz Bon Joviego... Poszukaj sensu w "It's my live" !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones