Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

ja nie wiem czemu wszyscy tak za nim szaleja?? co wnim jest takiego specjalnego czego ja nie widze..??? ani on ladny ani nic, no ja nie wiem...

użytkownik usunięty
__1064aka

masz na mysli furlonga?????!!!!!!!! wiesz cio jestes pojebana alboo lesbijka skoro nie zauwazasz jaki on jest boski!!!! on jest taki....taki obłędny....

musze z przykroscia ztwierdzic, ze jestem i pojebana i w polowie jestem lesbijka..., czkolwiek mysle, ze to nie ma nic wspolnego z moim pytaniem.., uwazam, ze kazdy ma swoj gust i nie mozliwe jest, zeby wszystkim dziewczynom podobal sie jeden jedyny facet.., bo co by z tego bylo?? - na swiecie byliby sami ksiaza..., szczerze mowiac, to barzdiej mi sie podobal , jak byl jeszcze chlopcem, czyli , jak byl maly badz mlodszy niz jest teraz...

__1064aka

Hm...rzeczywiście był ładniejszy jak był młodszy. Podobał mi się zwłaszcza w Smętarzu dla zwierzaków 2. Po za tym trzeba brać pod uwagę to że oni mają zajebisty make-up i jeszcze kamera robi swoje.W każdym razie nie rozumiem jak można się zakochiwać w aktorze...

użytkownik usunięty
Vanillia

MOZE NIE TYLE, CO ZAKOCHIWAC, ALE ZAUROCZYC....SZAKA

No właśnie nia ma to jak zauroczenie ;)))
Aktorek Boski!! Czy z makijażem czy bez :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones