Edward Furlong

Edward Walter Furlong

8,1
7 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Furlong

jest klasycznym przykładem jak hoolywood potrafi zdeprawować wchodząc tam jako dziecko,ale od początku...został wybrany znikąd wybrany spośród 1500 kandydatów do roli johna connora w terminatorze 2,nagle nikomu nieznany dzieciak stał się z dnia na dzień gwiazdą,zwłaszcza wsród rówieśników,póżniej widac powoli jego przemianę,w wieku 15 lat zaczął spotykać się z 29 ! letnią Jacqueline Domac,która była jego menedzerką,co spowodowało że rok później uniezależnił się od rodziny,i zamieszkał ze swoją parnerką,gdy się rozstawali babka stwierdziła że edward był z nią tylko dlatego że była jego menedzerką,i żeby to wykorzystać jak wspomniałem wcześniej,uniezależnić się życiowo od rodziny,w tym przypadku od wujków,którzy sprawowali dotychczas na nim opiekę,dodała jeszcze że jej partner (kochanek?) bił ją,później owszem zagrał w więzieniu nienawiśći,prawdopodobnie najlepszym swoim filmie gdzie pokazał kunszt aktorski,dalej gniazdo os,a potem cisza aż do dziś,prawdopodobnie alkohoi narkotyki spowodowały ten upadek,w 2001 roku,przedawkował heroinę,ledwo go odratowano wtedy,ale najgorszej rzeczy co się dopuścił to to gdy w 2012 roku,gdy widywał się z swoim synem byłej żony rachael bella z którą w ty,m czasie był w separacji,okazało się że nie dość że gdy był z nim w mieszkaniu,to nie dość że ćpał kokę przy nim,to jak się okazało sam "poczęstował" swojego zaledwie 6 LETNIEGO SYNA !!!,przez co stracił prawo do swobodnego widywania swojego dziecka,oprócz tego inne wykroczenie,nachodzenie i grożenie swojej byłej żony czy przemoc wobec swojej ówczesnej dziewczyny w 2013 roku,to tylko największe przykłady,nie ma złudzeń że nie tylko jako aktor ,ale też jako człowiek stoczył się,i to niesamowicie,osobiście uważam że wyrównując oba te czynniki,jest najbardziej upadłym ze wszystkich żyjących obecnie byłych aktorów dziecięcych,przebijając znacznie takiego kevina,któy nie ma tak duzo na sumieniu,a i zupełnie inna martyrologie ma,nwm czy mógł byc innym człowiekiem,ale byc może gdyby dostał możliwość zagrałby w jakimś dobrym filmie po którym jego kariera znowu by ruszyła,choć raczej mało to możliwe,dopóki będzie miał problemy z narkotykami,i nie zacznie dbać o siebie,podsumowując szkoda go mi jako zmarnowany talent aktorski,który mógłby wysoko zajść, natomiast prywatnie to juz degenerat,narkoman i alkoholik,upadek człowieka,choć kto wie,może kiedys powstanie?

dj_carlos

Może powstanie. Praktycznie tak samo było z Robert'em Downey'em Jr. Też częstował syna narkotykami. Kilkakrotnie aresztowano go za posiadanie narkotyków oraz nielegalnej broni. Sędziemu, który spytał go, czy wie, że niszczy sobie karierę, aktor odpowiedział: "Wiem, to jest jak wkładanie sobie lufy do ust - ale ja bardzo lubię ten metaliczny smak". W końcu udało mu się wygrać z nałogiem. Od występu w Iron Man jest gwiazdą. Może Furlong też się podniesie. W filmach ciągle gra, ale nie ma nic wielkiego na koncie oprócz roli w T2.

grzesiek811

ja bym obstawiał że szybko nie powstanie,jeżeli wogóle,obecnie jest degeneratem na poziomie charliego sheena,.nie wiem co musiało by sie stac by wyszedł na prostą,jakieś poważne wydarzenie by go mogło zmusić do zastanowienia się nad sobą,ale on od dzieciństwa był na bakier ze wszystkim,a taki człowiek zmienia się tylko jak "dojrzeje" a niestety narkotyki zahamowały jego rozwój,a zbyt jest uzależniony lub po prostu zbyt je lubi aby je rzucić.wiem że z robertem downey jr.było podobnie ale on był przy całym jego uzależnieniu inteligentniejszym człowiekiem od furlonga,który jest na poziomie umysłowym zwykłego menela tyle że nie musi żebrać jak oni na alkohol jak widzę te filmiki te na jutuba...ale mogę się mylić,dopóki będzie brał,dopóty moim zdaniem,nic nie osiągnie,a co najwyżej zaliczy pobyt na cmentarzu

dj_carlos

Każdy kiedyś umrze. Nie wypowiadaj się. Tutaj są również fanki. Najpierw popatrz na siebie i na swoje zdjęcia z imprez. Też masz ryj pewnie czerwony i oczy zamglone, więc stwierdzić, można, że po tych wypadach ze znajomymi będziesz martwy

Wookisia

Ty zapewne jester częściej czerwona alkoholiczko z powodu wypitego alkoholu,skoro tak bronisz podobnego swego gościa

dj_carlos

Typowy polak. Zawsze pretensje do alkoholu. Ale to my jesteśmy 5 na liście najwięcej pijących na świecie!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

A skąd wiesz, że pije? Skoro ciągle o tym wspominasz, pewnie sam masz problem

Wookisia

Usprawiedliwianie takiego gościa ,świadczy o tb,więc nie odwracaj kota ogonem,bo wychodzi wtedy na moje

Wookisia

Polska poza 10 największych chlejusów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wookisia

Take słownictwo świadczy właśnie o tb z Kim mam do czynienia, Co za kompletna debilka Co tylko wyzywać umie. Troll jakich mało

dj_carlos

Niespełnione ambicje nudnego biurokraty, albo pracownika produkcji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Ooo widać z jakich usług korzystasz

Wookisia

Wcale nie muszę, podobnie jak z piciem znowu odbijamy piłeczkę, ale jak sie nie ma argumentów...

dj_carlos

To co wymieniłeś raczej nie świadczy o nim jakoś źle jako o człowieku, albo o degeneracji hollywood, przecież miliony ludzi robi gorsze rzeczy. Tak łatwo kogoś ocenić i zmieszać z błotem na podstawie jakichś powierzchownych czynników. Równie dobrze jego problemy z narkotykami mogą być spowodowane przez jego wielką wrażliwość, empatię i inteligencję. Możliwe, że jako człowiek w fundamentalnym tego słowa znaczeniu jest wart więcej od większości społeczeństwa, czy ciebie, jak widać fana tandetnego kina, typu Władca Pierścieni :) Nie wiem skąd wniosek, ze to degenerat i upadł jako człowiek, po czym to oceniasz, po zdjęciu, jego błędach? Masz jakieś racjonalne przesłanki na swoje stwierdzenia? Rozumiem, ze możesz być ultrakonserwatywny, czy też postrzegać świat czarno-biało i w sposób nie wykraczający poza zakodowany tok postrzegania, ale jeżeli już oceniasz człowieka to podaj jakieś solidne argumenty dotyczące jego człowieczeństwa, a nie tego jakie preferuj używki. Dbanie o siebie to syzyfowy trud, nie unikniemy śmierci i niszczenia własnego ciała, rozumiem chęć odwlekania tego, ale ocenianie innych przez pryzmat swojego ograniczonego pojmowania nie jest zbyt miarodajne. Nie epatujesz zbytnią inteligencją ze swoich postów, a raczej małostkowością, wydajesz się typowym, bezrefleksyjnym, zakodowanym kulturowo produktem. Czy według ciebie ktoś ma tylko wartość gdy żyje tak jak jest odgórnie ustalone, bez sensu powtarzając ustalone czynności. Jest tylko jedna właściwa droga? Ludzie którzy nigdy niczego nie brali potrafią być zdegenerowani niż nie jeden skrajny narkoman. Zastanów się czemu ty nigdy nie miałeś pociągu do tego typu rzeczy? Czyżby to przez błogą nieświadomość? Co drugi człowiek tak głęboko tkwi w tej morderczej pogoni do nikąd, że szanuje tylko ludzi którzy tak jak on robią z siebie systemowe prostytutki podążającą za płytkimi wartościami i nie mają własnej tożsamości, tylko tą wgraną, robią wszystko co powinni, czyli co im każą. Postawa którą prezentujesz jest bardziej marna niż jestem nawet w stanie to wyartykułować, tzn to na jak wąskich przesłankach i na czym one są oparte. Pobyt na cmentarzy zaliczy każdy, a Furlong może czuć się w miarę spełniony jako aktor, a jeżeli chodzi o życie to przynajmniej nie robił niczego wbrew sobie, on czy Charlie Scheen to nonkoformiści korzystający z życia, tymczasem conajmniej społeczeństwa to bezmyślne żywe trupy idące za stadem, powielający wpojone czynności, piętnujące wszystkich którzy mają odwagę by być sobą. Należy się szacunek dla ludzi którzy nawet jeżeli żyją wbrew wszystkim, to przynajmniej nie w pozorach, lepsze to niż bycie żyjącym w złudzeniach tresowanym bydłem idącym z uśmiechem na rzeź. Ja osobiście nie natrafiłem na wiele rzeczy które by go jakoś szczególnie szkalowały, nic co byłoby naprawdę złego, a nie tylko w mniemaniu powierzchownych pseudomoralizatorów.

kryszti

Yhym...dziękuje za wyrażenia swojego zdania nie na temat co napisałem i narka

dj_carlos

Coraz więcej zła trollów i hejterów na tym świecie....czas chyba usunąć konto na filmwebie?

dj_carlos

Czasem się zastanawiam skąd tacy debile omyłkowo zwanymi ludźmi mają czelnosc wyzywac innych na portalach jak tych drugich ludzi wogóle nie znają i wyzywajacych ich od najgorszych sami sobie tylko dając w sobie świadectwo uważam ze filmweb i inne portale powinni od razu usuwać konta takich hejterów i trolli których większość to zapewne mlododziani g*wniarze którzy sb pewnie trzepia kapucyna XD hehe
Ps.nie mam tutaj nikogo na myśli mój tekst był ogólnie pisany mówię żeby nie było niejasności..

dj_carlos

Naprawdę chcesz to wiedzieć idioto? Chcesz wiedzieć czym objawia się twoja głupota. Samo to, że używasz słowa hejter, troll i emotikonk XD, stawia cię w roli jakiegoś podczłowieka. Masz max 16 lat i piszesz o młodocianych gówniarzach, tak jakby mogliby niemłodociani gówniarze...

kryszti

To akurat pisalem ogólnie debilu z przedszkola podczłowieku. :p takich "ludzi" jak ty powinno się zniszczyć by nie psuli swym anarchizmem świata i ludzkości.czepiasz się byle słowa jak z tymi młodocianymi gówniarzami ahh.masakra! napisałem to tak dla przerzutki.i ciekawy jestem kto tu jest starszy

dj_carlos

Coraz więcej zła? Zdajesz sobie sprawę, że ludzkie kroniki są zapisane krwią i cierpieniem, a złe są nawet prawa natury? To tacy jak ty są źli, tępe barany łatwe do zmanipulowania, idealne społeczeństwo, które w chwili zagrożenia pokazuje swoje prawdziwie oblicze. Nie ma coraz więcej zła, ale mam wrażenie, że jest coraz więcej idiotów, mimo coraz lepszego dostępu do internetu... taki paradoks.

kryszti

No po twoim przykładzie widać ze coraz jest więcej idiotów :p

dj_carlos

Sama spadajj wookisio

dj_carlos

...głupia !

dj_carlos

IDIOTA

kryszti

No takie rzeczy pisać po roku czasu, w dodatku akurat na święta, co za zjeb i debil,a więc życzę ci wszystkiego najgorszego w takim razie, nara, oby na zawsze :p

dj_carlos

Tylko idioci obchodzą święta, więc by się zgadzało, o debilizm bym cię mimo wszystko nie posądzał, mimo zatrważająco niskiego ilorazu inteligencji.

kryszti

No to poniekąd przyznałeś mi teraz rację zjebie,że jestem inteligentniejszy od cb, patrząc jak ty mnie nazwałeś a jak ja cb,nie negując jak cb określiłem, haha ale teraz wdepłeś DEBILU, rzekłbym żegnaj ale Nwm czy celowo mi nie odpiszesz trollu :p więc z tymi słowami jeszcze poczekam

dj_carlos

Spadajj. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię

kryszti

na pewno jest więcej on wart od CB..na podstawie tego co napisales można tak wnioskować :p

dj_carlos

Na podstawie tego co ty piszesz, to codziennie rano dostaje łomem pod czaszce, bo chyba tylko urazem mózgu mogę tłumaczyć ten stos andronów.

kryszti

"Dostaje łomem codziennie po czaszce" nie BD polemizował z tym sam wiesz lepiej xd

dj_carlos

Co???? Zazdrosny, bo jego dziewczyna zakochana w Furlongu???

Wookisia

A gdzie tu jest w tym komentarzu wspomniane o zazdrości I dziewczynie? Nie dość że głupia to jeszcze ślepa jesteś

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Z Culkinem to taka dygresja była ze być może furlong zaczął brać narkotyki przez jego wrażliwość.empatie itd.wg cb

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Popatrz na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Zawsze zastanawiam się co mają w głowie fani Władcy Pierścieni, jakie czynniki decydują o wielkiej sympatii do tej trylogii, czy też nawet Tolkiena... często widzę delikatnie mówiąc ograniczone komentarze, a potem okazuje się, że dana osoba dała LOTR dziesiątkę. Oczywiście wiem, że moja perspektywa to tylko moja nic nie znacząca perspektywa, ale naprawdę mnie ciekawi kim trzeba być by to wielbić, ja sam zawsze przy tym zasypiałem, a samą akcję można streścić w dwóch zdaniach. Taka prosta bajeczka mamiąca efektami, z infantylną i na wskroś prostą symboliką. Ogólnie nie mam zamiaru cię obrażać, może zdajesz sobie sprawę, że wartość osoby nie jest czymś jednoznacznym i to że ktoś jest abstynentem wcale nie świadczy o jego wartości, a wręcz może być oparte na bezwartościowości. Warto zadać jakie osoby czują potrzebę otumaniania zmysłów, często są to ludzie widzący i czujący za dużo. Nie ma co generalizować, ale jak jest się idiotą, to żaden to wyczyn być szczęśliwym, takie osoby mając nawet najbardziej marne życie są optymistami, nie wspominając o zauważaniu problemów szerszym spektrum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Czepiam się do ludzi emanujących głupotą, ludzkie społeczeństwo to tresowane, zwierzęta hodowlane na smyczy prawa, religii i ograniczeń. To tacy ludzi jak ty tworzą psychopatów, pietnując i szykanując każdego kto się odróżnia od wpojonego ci kanonu zachowania. Nie miałem zamiaru cię obrazić, to tylko o twoim braku dystansu świadczy, jeżeli obchodzi cię moja opinia. Władca Pierścieni to bajeczka, błyskotka dla tępej masy i nawet nie chodzi o to, że czytałem nigdy bardziej nużącej książki, czy filmu, tylko o to, że niezwykle często widzę emanujące ograniczeniem opinie i okazuje się, że ta osoba jest fanem tego gniota. Dzięki za komplement, z tym, że jestem chamem i dobrze, że uważasz, że to co piszę to bzdety. Jesteś fanem czystej tandety dla zdebilowaciałego motłochu i jak najbardziej pokazujesz to w swoich postach. Większość ludzkości to sztucznie wygenerowana generacja degenaratów. Ogólnie to mam nadzieję, że jesteś jakimś dzieckiem bo inaczej twój poziom jest aż zatrważający.

kryszti

No wiedziałem ze cos mi odpiszwsz choć mówilem zwbys mi nie odpisał niewchowany idioto i chamie bez kultury...w czasie miedzy gdy wyslalem ci poprzednia wiadomość stało się u mnie prywatnie cos złego wiec odpuszcze SB naradzie te twoje głupie wypociny ..nara mam nadzieje ze tym razem na zawsze!

kryszti

Na zakończenie ..bo w tej chwili mam lepszy humor by odpisywać.(zresztą po co wogle pisalem ci wcześniej zw cos się u mnie pryawtnoe stało dla takiego debila).Władca jak pisalem jest ceniony przez krytyków filmowych na całym świecie wiec motlochem prędzej jesteś ty (ślepy jesteś ze tego nie zobaczyles albo jesteś bezdennie głupi :p.pewnie 1 i drugie).jesteś naprawdę po*ebany z tymi psychpoatami i wogle .Masakra ze takiemu nie usunęli jeszcze konta za takie teksty obraźliwe dla innej osoby.to wlasniety broniący takich ludzi jak ty usprawiedli by każda zbrodnie w imię zasady "robota co chce ta" ...i na przysxlosc nie obrazaj mnie nigdy frajerze i sam chyba jestes dzieciuchem piszacym jakies wypociny .nara :p(mam nadzieje zw na zawsze trolu :p)

dj_carlos

Co za debil z Ciebie dj Carlos. Po co rozstrząsasz temat? Jak kogoś nie lubisz to nie lub. Nikt nie każe Ci kochać Furlonga. Większość fanów i tak jest przeciwko Towbie

Wookisia

Racsej Co za debilka z cb (nick przynajmniej oznacza formę żeńską więc tak bd się do cb odzywał) bo to ty tu wyzywasz I trollujesz mnie, psychiczna jesteś 15 postów na pisałaś, nie mógłby być 1 wielki post? Widać wyraźnie Jak pisałem wcześniej że nie masz Co gdzie robić to swoją frustrację( o ile wogle znasz to słowo, bo patrząc na zasób twych słów,można się zastanawiać) wylewasz na lepszych w necie... Żałosne... spójrz na sb wogle,czasem Jakie pierdoły wypisujesz!!!

kryszti

Na koniec ci powiem ze jesteś kompletnym debilem bo ciągle mnie obrazasz a napisales ze nie miales mnie na celu mnie obrazić..kogo chcesz oszukać niby..ehh...a i inne rzeczy co napisales na mój temat są błędne ale tak nawiasem nara chyba juz wszystko napisałem co miałem do dodania :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones