Edyta Górniak

Edyta Anna Górniak

9,1
266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Górniak

duży talent, niezła uroda, świetny angilelski, ale...ale ta jej osobowość...Ma w sobie coś takiego, co mnie drażni.

Vena_Poetica

Edyta Górniak udowadnia, że nie można mieć wszystkiego. Ma talent, ma urodę, ma głos. Nie ma rozumu. Niestety. Mogłaby być dla nas kims takim jak Kylie Minogue dla Australijczyków (nie wypowiadam się co do jej inteligencji, bo się tam nie znam, ale wypromowana jest dobrze i sprytnie).

Pozdrawiam! =)

szuwarcia

mi sie wydaje jakas taka pompatyczna :D

i jeszcze ten jej ubiór :) jakby kupowała ubrania w lumpexie :)

Los_Pomidoros

Co to za różnica gdzie kupuje ubranie? Że Ty kupujesz w sklepie czyni Cie lepszym?

butryk_2

Nie chodzi o to jaką mają metkę, bo mnie to nie obchodzi. Miałam raczej na myśli jej tandetny gust. Kojarzysz może Franię z "Niani"? To właśnie taki 'styl' mi to przypomina :)

Los_Pomidoros

"Nie szata zdobi człowieka".

Vena_Poetica

"Nie szata zdobi człowieka" a czyny, a jej czyn w korei jest niedopuszczalny!

Duże bez talencie! No niezła uroda. Może i świetny angielski ale za to znajomość tradycji polskich brak = KUPA!

DziadziaMET

"Nie szata zdobi człowieka" a czyny, a jej czyn w Korei jest niedopuszczalny!"

Według mnie wykonanie hymnu w Korei było piękne. Edyta zaśpiewała cudnie. Nowa wersja hymnu, inna:)

DziadziaMET

no i kolejna osoba która tylko potrafi oceniać i przypinać metki!!

Edycie specjalnie zmieniono tempo hymnu zrobiono to specjalnie, ona o tym nie wiedziala, dlatego wyszło to co wyszlo, gdybys głebiej pogrzebał w tym temacie pewnie byś to wiedzial.

użytkownik usunięty
Dadaradka

Pewnie nie bez powodu.Znając jej charakterek, pewnie podpadła komuś,dlatego zrobili jej na złość.Sama jest sobie winna. Pycha kroczy przed upadkiem.

Vena_Poetica

moim zdaniem urodę ma przeciętną. ale wokal niesamowity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones