Edyta Herbuś

5,2
1 484 oceny gry aktorskiej
6 września 2008 roku, razem z Marcinem Mroczkiem wygrała II taneczny konkurs Eurowizji, który miał miejsce w Glasgow (Szkocja).
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2004 r. - "Serwus Madonna"- Janusz Radek, "Nie mów mi" - Fu;
- 2006 r. - "Good girl" - Dezire;
- 2008 r. - "Cin Cin Amore" - Stefano Terrazzino;
- 2010 r. - "She's gone" - Nelson;
- 2014 r. - "Radość" - Wojciech Ezzat.
Uczęszczała do szkoły tańca "Step by Step" w Kielcach. Obecnie sama prowadzi szkołę tańca w podwarszawskim Otwocku.
- wafle Jutrzenka.
Jest zawodową tancerką: Trzykrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski Formacji Tanecznych, dwukrotnie - Puchar Polski Formacji Tanecznych. Ponadto posiada tytuł mistrzowski wywalczony w turnieju Hradec Kralove Open. Jest finalistką turnieju Copenhagen Open, zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich, a także w tańcu nowoczesnym. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata.
Ukończyła studium charakteryzacji i wizażu teatralno-filmowego.